Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Ахметов хоче скандали раз на місяць

Алена | 16.02.2007 16:46

3
Рейтинг
3


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
0

Президент донецького "Шахтаря" Ринат Ахметов, після нічиєї (1:1) у грі 1/16 фіналу Кубка УЄФА з французьким "Нансі" був не лише засмучений результатом гри, але й без настрою.

Ахметов хоче скандали раз на місяць
Президент донецького "Шахтаря" Ринат Ахметов, після нічиєї (1:1) у грі 1/16 фіналу Кубка УЄФА з французьким "Нансі" був не лише засмучений результатом гри, але й без настрою.
На запитання журналістів на наступний день як настрій, він сказав: "настрій навіть гірший, ніж "не дуже". Будемо сподіватися, що у Франції буде краща гольова реалізація і команда доб'ється перемоги."

Також найбагатший українець та один з головних опозиціонерів у боротьбі з братами Суркіса у розмові з журналістами прокоментував "допінговий скандал", який знову вдарив по "дружній" організації ФФУ.

"Ви знаєте, я скажу так, що я до будь-яких скандалів відношуся позитивно. Чому, якщо є скандал, то головне, щоб він був не надуманий, а щоб там була правда.

Якщо є правда, то людина висловила свою точку зору і її потрібно почути і в результаті зі скандалу вичавити максимум користі.

Якщо після цього скандалу український футбол зробить якісний крок вперед, то йому (скандалу. Прим. авт) потрібно аплодувати. Як скажу так, що ці скандали потрібно влаштовувати раз на місяць."

На репліку журналістів, що даний скандал не йде на користь боротьбі України за Євро-2012 Ахметов обурився.

"Я завжди чую, що якщо хтось критикує Суркіса, то це підриває шанси на Євро-2012. Як тільки якийсь скандал у футболі, то це підриває наші шанси на Євро. Виходить, що не можна критикувати Суркіса, виходить, що немає опозиції. Я голосую в парламенті про закон про опозицію, а у футболі що...?

Я у футболі завжди виступав в опозиції до Суркіса, років сім завжди був проти. І завжди мав свою думку", сказав Ахметов більше не повертаючись до цієї теми, яка змусила його змінити свій настрій.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua