Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Футбол. Ахметов засмучений, Янукович любується будівництвом стадіону

Алена | 16.02.2007 14:57

2
Рейтинг
2


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
1

Після нічиєї донецького "Шахтаря" з французьким "Нансі" у першому матчі 1/16 фіналу Кубка УЄФА президент клубу Ринат Ахметов був засмучений результатом двобою, але не грою.

Футбол. Ахметов засмучений, Янукович любується будівництвом стадіону
Подивившись за матчем у компанії прем'єр-міністра України Віктора Януковича Ахметов так прокоментував двобій: "Якщо говорити про саму гру, то я задоволений командою, хлопці грали добре, а результат, я хотів би бачити іншим. Було б непогано, якби вийшло 3:0 або 4:1. Тепер нам залишається сподіватися на гарний результат у відповідному матчі у Франції", – заявив він.

На наступний день у Ахметова був кращий настрій і він вже показував стадіон, який будує клуб із кошторисом у 250 млн. доларів.

"Із самого початку будівництва нового стадіону вкладено 70 млн. доларів", – сказав Ахметов. При цьому він підкреслив, що саме "із самого початку будівництва".

Віктор Янукович також сказав кілька слів про будівництво стадіону, зазначивши, що це втілення "мрії в реальність", повідомляє "Остров". Прем'єр відзначив, що "всі мріяли в Донбасі, що буде сучасний стадіон".

"І в той час, коли робили реконструкцію стадіону "Локомотив", ми розуміли, що цей стадіон не буде відповідати тим вимогам, які уже є сьогодні в Європі. І зважаючи на те, що український футбол розвивається, і ми інтегруємося в Європу, у тому числі й у спорті, і у футболі, необхідність будівництва таких споруджень сучасних в Україні є", – сказав Янукович.

Він нагадав, що в даний час розглядається можливість проведення чемпіонату Європи з футболі у 2012 році в Україні і Польщі. За словами Януковича, у зв'язку з цим, урядом України вчора був розглянутий, прийнятий і спрямований у парламент законопроект, що буде регламентувати "цю фінальну частину чемпіонату Європи".

"Тому, звичайно, цей стадіон, можна сказати так, із мрії перетворюється в минуле завдяки особисто Ахметову Ринату Леонідовичу і компанії СКМ", – Янукович.

При цьому глава уряду підкреслив, що місцеві органи влади, міста й області об'єднають свої зусилля, тому що "дуже багато робіт тут ще потрібно буде зробити, пов'язаних з інфраструктурою міста, із транспортними розв'язками і так далі".

"Звичайно, це обов'язок влади. Це один із прикладів, коли бізнес і влада несуть разом солідарно соціальну відповідальність. А розвиток спорту на Україні – це соціальна відповідальність і влади, і бізнесу", – сказав Янукович.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua