Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Київ   РСП Столичний   агропарк   Кукулабія   лабіринт   герб

У столиці України відкрили один із найбільших агропарків у світі.

jurko | 18.07.2016 01:00

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Агропарк "Кукулабія на Столичному" займає площу близько 100.000 кв. м. Його родзинка – лабіринт довжиною 6.000 м, вирізаний у кукурудзяному полі площею 40.000 м2 у вигляді малюнка Великого Герба України та напису "Україна єдина", який добре проглядається з висоти (агропарк розташований недалеко від аеропорту "Київ")

У столиці України відкрили один із найбільших агропарків у світі.
У столиці України відкрили один із найбільших агропарків у світі.

Він розташований на території Ринку сільгосппродукції "Столичний", який і є одним із співорганізаторів проекту.

Агропарк "Кукулабія на Столичному" займає площу близько 100.000 кв. м. Його родзинка – лабіринт довжиною 6.000 м, вирізаний у кукурудзяному полі площею 40.000 м2 у вигляді малюнка Великого Герба України та напису "Україна єдина", який добре проглядається з висоти (агропарк розташований недалеко від аеропорту "Київ", і малюнок на полі видно з ілюмінаторів літаків).

У лабіринті відвідувачі будуть проходити квести: шукати відповіді на питання, розташовані в різних точках лабіринту, щоб визначити кодове слово.

Крім того гостей "Кукулабії" чекають багато аттракціонів, арт-город "ОгоРодина", дитячі майданчики, зона відпочинку з гамаками в лісі, зона для пікніка, фуд-корт та креативні інсталяції від партнерів проекту.

У АГРОПАРКУ проводитимуться практичні та освітні майстер-класи для школярів і студентів, фестивалі, тімбілдинги і квест-змагання для компаній. В рамках програми соціальної відповідальності бізнесу організатори будуть привозити в парк для безкоштовного відпочинку дітей з дитячих будинків та дітей з внутрішньо переміщених сімей із зони АТО.

"Кукулабія" є першим у своєму роді агропарком в Україні. Наша мета – популяризувати сільське господарство та прищеплювати любов до землі, у першу чергу серед дітей. Відвідувачі парку зможуть душевно відпочити, наче за містом, ознайомитися з вирощуванням кукурудзи та овочів й особисто взяти в цьому участь. Міські діти на практиці дізнаються, що огірки та помідори ростуть не в супермаркеті, а на грядках. У захваті будуть також і батьки, в яких раніше не було можливості попрацювати на землі та виростити щось самостійно. Більше того, неймовірні враження чекають на відвідувачів від участі у квесті в кукурудзяному лабіринті", – розповідає Анатолій Циркун, автор та керівник проекту "Кукулабія".

Партнери проекту: New Holland Agriculture, Syngenta, John Deere, BASF, Ерідон, KUHN, KWS, РСП "Столичний", SmartFarming, Topiar, Український клуб аграрного бізнесу, АгроПортал, Наше радіо, O2PR, Pepelatzproduction, UaUa.info.

Успішність проекту підкреслює шалена реакція прихильників "Русского міра" в соцмережах, яких страшно корчить від величезного українського герба на зеленому полі.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua