Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

На Волині триває підготовка до п'ятого за рахунком фестивалю українського духу "Бандерштат-2011".

Karpaty.ua | 8.08.2011 19:28

1
Рейтинг
1


Голосов "за"
1

Голосов "против"
0

Запланований захід на 13 та 14 серпня на іподромі міста Луцька. Незважаючи на позиції центральної влади (Партії регіонів та її сателітів) щодо історичного минулого України та, зокрема, сторінок історії УПА та постаті Степана Бандери, який є символом "Бандерштату", оргкомітет заходу принципово поставив за мету проведення фестивалю.

На Волині триває підготовка до п'ятого за рахунком фестивалю українського духу ''Бандерштат-2011''.
Незмінним організатором "Бандерштату" є всеукраїнська молодіжна організація "Національний Альянс".

Цього року відбору гуртів не було. Організатори самостійно визначили учасників концертної програми. Крім барда з Рівненщини Володимира Пастушка, участь братимуть гурти TerraCod (Білорусь), Гапочка (Київ), Веремій (Київ), Мерва (Рівне), Андерсон (Київ), Брем Стокер (Рівне), Мартові (Вінниця), Фіолет (Луцьк), Sweetlo (Київ), R I Z U P S (Львів), Ворст (Рівне), ХУч (Львів), CUBE (Луцьк), 4Hours (Луцьк), The Crаbs (Рівне), Пан Пупец, Безодня, Широкий Лан (Калуш), Спалені Вітрила (Рівне), Етсетера (Суми), 30 паралель (Моршин). Хед-лайнерами дійства стануть команди "Хорта", "Димна Суміш" та "Тартак".

Окрім основної музичної сцени на фестивалі буде присутня ще й акустична, відбір на яку ще триває. Традиційно широкою буде і патріотично-виховна складова фестивалю, в рамках якої заплановані зустрічі з ветеранами УПА, розгорнення різних тематичних виставок та експозицій, лекції на тематику історії УПА та національних героїв України тощо. Також в програмі фестивалю будуть традиційні для "Бандерштату" конкурс на кращого стрільця, майстер-класи з традиційних українських бойових мистецтв, патріотичні квести, нічна ватра, татуювання та боді-арт патріотичного змісту та багато іншого. Літературна частина фестивалю буде представлена молодими поетами з різних куточків України.

Ведуться переговори з Товариством пошуку жертв війни "ПАМ'ЯТЬ", яке на двох останніх фестивалях проводило історичні реконструкції боїв вояків УПА з військами НКВС, з приводу проведення імітації бою в новому форматі.

Для проведення гутірок на різноманітні тематики ведуться перемовини з політиками та громадськими діячами, письменниками та публіцистами, музикантами, істориками та багатьма іншими. Приїхати на фестиваль уже погодилися Микола Посівнич, який презентує книги фонду "Літопис УПА", Микола Малуха, який розповість про те, як зробити революцію через соцмережу. Окрім того на "Бандерштат" завітають Юрій Шухевич, Василь Шкляр, Олесь Доній, Едуард Андрющенко, Юрко Зелений, Ігор Мазур "Тополя".

Усі деталі та оновлення можна дізнатися на офіційному сайті фестивалю http://bandershtat.org.ua.

Прес-служба фестивалю "Бандерштат-2011"

(093) 140-47-74, (097) 301-26-13;e-mail: info.bandershtat@gmail.com© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua