Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Славське Рок   карпати   славськ   фестиваль

"Славське Рок" 2011

Karpaty.ua | 24.07.2011 20:18

2
Рейтинг
2


Голосов "за"
2

Голосов "против"
0

Міжнародний фестиваль "Славське Рок" запрошує вп'яте. Цього року фестиваль узагальнить все найкраще, що було напрацьовано протягом попередніх чотирьох років. Очікується грандіозне свято.

''Славське Рок'' 2011
"Славське Рок" цього року святкуватиме свою п'яту річницю. Фестиваль вперше відбувся у 2007 році і з того часу тут виступили майже 80-т команд, серед них гурти з Латвії, Польщі, Німеччини, Туреччини, Великої Британії, Угорщини, Білорусі, Швеції, Чехії, Італії, одні з кращих українських рок-гуртів. Також, "Славське Рок" презентував і велику кількість молодих гуртів, для яких фестиваль відіграв значущу роль у подальших успіхах. Загалом свято відвідало близько 25 тис. осіб, з яких багато закордонних гостей, українські режисери, продюсери, кінематографісти, художники, письменники. Ювілейний фестиваль узагальнить все найкраще, що було напрацьовано протягом попередніх чотирьох років.

За час існування "Славське Рок" заробив собі репутацію одного з найкращих фестивалів України. Хоч акцент і робиться на музичній програмі, але, в той же час не менше уваги приділяється мистецькій, екологічній та спортивній складовим. Ідея полягає в об'єднанні активної, позитивно налаштованої, творчої молоді під гаслом "Я люблю Карпати".

Line-up Вечірньої (головної) сцени

29-31 липня гостей "Славське Рок" розважатимуть своїми виступами наступні гурти:

"Гайдамаки" – фольк-рок-гуртз, майже 20-ти річною історією, на чолі з харизматичним та яскравим Олександром Ярмолою. Добре знані в цілому світі, "Гайдамаки" представляли Україну на таких всесвітньо відомих фестивалях, як Sziget, Mundial, Przystanek Woodstock та багатьох інших. "Гайдамаки" – це перший український гурт, що підписав контракт з потужним британським рекордингом EMI. На фестивалі в Славську "Гайдамаки" покажуть своє шоу у стилі "козак-рок", наповнене синтезом року, дабу, панку і ска, сумішшю української та балканської музики в супроводі неординарного віджеїнгу від світових майстрів.

"Тартак" – найвпізнаваніша хіп-хоп команда України. Свій стиль виконання учасники гурту визначають також як рок, альтернатива, репкор. На їх рахунку 7 альбомів, а також збірки реміксів, сингли. В 1997-му "Тартак" переміг на "Червоній Руті", після чого почався їх тур Україною, і ще до виходу першого альбому пісні "Тартака" знали напам'ять. "Мозок гурту", Сашко Положинський, відомий активною політичною громадською позицією, про яку свідчать тексти його пісень та публічні виступи. Яскравим прикладом є пісня "Я не хочу", яка стала неофіційним гімном Помаранчевої революції.

"Піккардійська Терція" – а-капельна формація, що поєднує у своїй музиці поп, рок, класику, фольк, джаз, кантрі, духовну музику, рок-н-рол та блюз. Їх творчість називають інтелектуальною, такою, що виховує в аудиторії хороший смак. Колектив утворився в 1992-му і за майже 20-річну історію став переможцем багатьох українських фестивалів, тричі представляв Україну на міжнародному фестивалі акапельного співу Vokal Total в Мюнхені. В активі гурту є пісні 12-ма мовами. Музикантів добре знають у Європі, Америці та Далекій Азії.

DritteWahl - німецький панк-рок гурт з Ростока. В перекладі з німецької dritte wahl означає третій вибір. Свій політичний панк-рок з дуже прямими текстами німці творили ще у 1988-му, в комуністичній Східній Німеччині. У 1998-му гурт заснував власний рекординговий лейбл RauschRecords, який пізніше перейменували на DritteWahlRecords. За 23 роки плідної праці гурт записав 23 альбоми! В Європі мабуть не залишилось країни, де б не знали Dritte Wahl.

Sztywny Pal Azji – польський рок-гурт, популярний наприкінці '80-их – на початку '90-их років. Популярність здобули у 1986-му під час фестивалю Jarocin Festival. У музиці поєднують панк-рок, реггі і поп. В '90-их гурт тимчасово розпався, але в 2007-му повернувся на сцену з новим натхненням, вокалістом та платівкою.

Oт Vinta – лідер української рокабілі-сцени. Заснований у далекому 1993-му, рівненський гурт активно використовує у своїй творчості український фольк – за це їхній стиль виконання назвивають "украбілі". Учасники гурту на чолі з неперевершеним Юрієм Журавлем за довгу історію часто змінювались, поки не досягли того найкращого складу, який присутній в гурті сьогодні. Драйвові "Oт Vinta" неодноразово брали участь і перемагали на багатьох фестивалях, вони були гостями першого "Славське Рок" (2007 р.). Запальні пісні цих музикантів розворушать будь-кого!

"ДримбаДаДзиґа" – один з найпотужніших фольк-рокових гуртів України на чолі з неперевершеною вокалісткою Інною Прокопчук вже вдруге стане учасником "Славське Рок". Вперше "ДримбаДаДзиґа" виступала на фестивалі у 2007 році, тоді ж був записаний їх дебютний альбом "Славське Rock 2007 Live". Команда відіграла на багатьох вітчизняних рок- та етно-фестивалях, а також представляла Україну на закордонних фестивалях, найяскравішим серед яких став виступ на "Przystanek Woodstok" у Польщі.

Animals' Session – рок-гурт з Миколаєва. Свою музику учасники присвячували різним тваринам (звідси назва студійних сесій – "Animals") та явищам природи. Після того, як у 2004-му до гурту приєдналась вокалістка Олександра Макаровська,Animals' Sessionзаписали по-справжньому зрілий альбом. Саме в серпні цього року група святкуватиме своє десятиріччя! Гості двох останніх фестивалів "Славське Рок" добре запам'ятали цих музикантів, а закордонні колеги хвалять їх творіння і відзначають неабиякий професійний зріст.

Jack O'Lantern - андерграундний львівський гурт, сформований у 1993-му. Грали на багатьох фестивалях як в Україні так і за кордоном. Раніше у виконанні Jack O'Lentern тяжіли до арт-року.Зараз їх музика це- софт-рок, джаз, фанк-рок. У 2003-му гурт вирішив взяти творчу паузу, але з минулого року знову продовжив музичну активність.

"Трутні" - команда, що грає у стилі хард-рок. Засновником та беззмінним ідейним лідером гурту є Олег Гончар, який пише пісні та музику для команди. "Трутні" двічі ставали переможцями на всеукраїнському рок-фестивалі "Тарас Бульба" у 2003 та 2004 роках. Гурт брав участь у багатьох українських фестивалях та неодноразово виступав за кордоном.

Los Colorados – тернопільська команда, що здобула світову славу, виконавши кавер на пісню Кеті Пері Hot & Cold. Кількість переглядів відео їхнього каверу на YouTube сягнула 3,5 млн, що є найвищим результатом серед української музичної індустрії. Кавер показали у відомій в США розважальній програмі Ellen DeGeneres Show. Пізніше відео помітила й сама Кеті Пері: вона розмістила ролик у своєму блозі з підписом "inspired" (з англ. "надихає").Самі Los Colorados свій стиль виконання називають агро-рок, оскільки більшість їх пісень присвячена агро-тематиці.

WashingTones – молода команда, що стрімко та впевнено розвивається і чітко бачить свій напрямок. Гурт сформувався у 2008-му, але за свою недовготривалу історію встиг зіграти багато концертів та виступити на декількох рок-фестивалях. Співають трьома мовами. Основна – англійська. Славу здобули завдяки відео на пісню "Dr.House".

Line-up Денної (малої) сцени

Організаторами було отримано близько 185 заявок від молодих та досвідчених українських, також закордонних гуртів, які висловили бажання виступати на Денній сцені. За допомогою компетентного журі та голосування було обрано 9 найкращих, які виступатимуть на фестивалі. Ще один, 10-й гурт оберуть прихильники на офіційних сторінках фестивалю у Facebook та ВКонтакті шляхом голосування, який закінчиться 1 липня. Отже, на Денній сцені цього року виступатимуть: "Тринадцять", SWEETLO, "Медовий полин", "АКК", "Ренесанс", Minamorali (ех-Dоріан Грей), Vivienne Mort, Dumb Surgeon, "Орган!к".

"Славське Рок" піклується про чистоту навколишнього середовища і, зокрема, Карпатських гір. Тому щороку ми розробляємо екологічну програму. Цього року фестиваль оголосив конкурс ідей для екологічної програми. Кращі ідеї будуть втілені на фестивалі, а автор найцікавішої з них поїде на "Славське Рок" в якості керівника екологічної програми. Свої екологічні ініціативи слід надсилати Катерині Дідковській на e-mail didkovskakd@gmail.com

Вхід на фестиваль: 3 дні – 100 грн, 1 день – 50 грн

Джерело: http://karpaty.ua/ua/novyny-ivano-frankivska-oblast/slavske-rok-2011.html


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua