Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
мізунь   звигода   байк-табір   велотабір   мізуньська zвигода

Мізунська Звигода 2011

Karpaty.ua | 17.06.2011 01:03

1
Рейтинг
1


Голосов "за"
1

Голосов "против"
0

27 червня стартує щорічний Всеукраїнський спортичний захід (байк-кемпінг) "Мізунська Zвигода". Дійство відбудеться, як і минулих років, в с. Новий Мізунь, Долинського р-ну, Івано-Франківської області на території відпочинкового комплексу "Джерело".

Мізунська Звигода 2011
В рамках "Мізуньської Звигоди" пройдуть змагання з даунхілу (швидкісний спуск), кросс-кантрі (гонка на пересічній місцевості) та 2-й етап чемпіонату України з велотріалу (подолання великих природніх та штучних перешкод).

Велотабір триватиме сім днів, до 3-го липня. Основна мета заходу є не тільки реалізація спортивного потенціалу велолюбителів, а й прояв згуртованості та навиків командної роботи. П'ять днів будуть тренувально-підготовчими, а решта часу відбуватимуться залікові змагання, показові виступи, нагородження переможців та урочисте закриття велотабору. Програма табору включає конструювання трас, тренування, збори тренерів, обговорення результатів кваліфікаційних та залікових заїздів. Для проведення змагань з велотріалу було ретельно підібрано місце на відстані 2 км від табору, де є відповідні для проведення змагань умови – чимало природнього каменю різних розмірів.

Організаторами вело-табору цьогоріч стали – федерація велоспорту спільно з клубом екстремального спорту "Адреналіновий стиль", Комісією з велотріалу України, командою ProTrial team, прокомандою "Go-on.com.ua" та франківським клубом "Велосталкер", при підтримці Долинської районної ради.

Тепер змагання в дисцепліні DHi (швидкісний спуск) та СС (крос-кантрі) мають офіційний статус та проходитимуть в рамках чемпіоната області, а змагання по велотріалу в рамках чемпіоната України як ІІ етап. Для проведення змагань по даунхілу буде змінена та покращена минулорічна траса, яка розташована на південому схилі гори, має сухе земляне покриття, малу кількість каміння та струмків. За підготовку траси відповідає Франківська команда федерації V-Race. Для змагань по велотріалу Комісією з велотріалу України, командою прорайдерів магазину "Go-on.com.ua" та командою ProTrial team будуть виведені зовсім нові сектори по каміннях річки Мізунька. Для кросс-кантрі траса пройде без виходу на дорогу та збільшаною загальною протяжністю, яку зведуть представники франківського клубу "Велосталкер".

Джерело: http://karpaty.ua/ua/novyny-ivano-frankivska-oblast/mizunska-zvygoda-2011.html


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua