Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
карпати   відпочинок в карпатах   отдых в яремче   приватний сектор   Буковель   VIP відпочинок

Вартість проживання в Карпатах знижується

Karpaty.ua | 6.06.2011 09:49

1
Рейтинг
1


Голосов "за"
2

Голосов "против"
1

Прогнозується зниження цін на відпочинок в Карпатах

Вартість проживання в Карпатах знижується
Розпочинається новий літній сезон відпочинку в Карпатах. Ажіотажу, як завжди, у літній період не спостерігається. На відміну від зимового сезону, попит навіть не думає наближатись до пропозиції. Незважаючи на це пропозиції оренди житла зросли приблизно на 20%. Що не може не тішити відпочиваючих. Оскільки в жорсткій боротьбі конкурентів за клієнтів деякі власники знижують ціни на проживання. Особливою щедрістю до низьких цін відзначаються нові заклади. Апартаменти середнього класу можливо орендувати по економ тарифах: від 70-90 грн за добу. Проте великі готельні комплекси, особливо ті, які пропонують модні SPA-послуги, ціни опускати не поспішають.

Власники житла в Карпатах не розраховують на массовий заїзд відпочиваючих на літні канікули. Можливо, все ще відчувається вплив кризи. Власники готелів твердять, що більшість їх постійних клієнтів скаржаться на фінансові проблеми. Відпочиваючі шукають дешевші варіанти проживання: левова частина бронювань припадає на номера не вище 150 грн за добу. При цьому апартаменти повинні відповідати хоча б рівню тризіркових стандартів: свіжі ремонти, розміщення в номері санвузлів, меблів та телевізорів. Економ-варіанти передбачають зручності на поверсі, більш скромніший інтер'єр, не користуються популярністю, незважаючи на низькі ціни – від 50 грн з особи за добу. Помітно знизився і попит на VIP житло (від 400 грн за добу). Якщо в зимовий сезон вони були завантажені на 60-70%, то зараз в кращому разі вдається заповнити третю частину апартаментів.

Якщо колись найбільш активно розвивався Яремчанський район, то тепер нові заклади зявляються також на Косівщині, Верховинщині. Також, порядка 50 готелів реконструйовано в Богородчанському, Верховинському, Долинському, Коломийському та Тисминецькому районах. Відкрились більше сотні нових приватних садиб, та міні-готелів.

В таких умовах відпочинок в Карпатах дешевшає. Тому, якщо Ви ще не визначились де провести літню відпустку, то зараз слушний час згадати про карпатське свіже повітря, швидкі, освіжаючі ріки та неповторний запах соснового лісу.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua