Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

У Києві відбудеться вечір революційного мистецтва!


3
Рейтинг
3


Голосов "за"
3

Голосов "против"
0

16 квітня на Мистецькій Платформі (вул. Грушевського, 4-Б) відбудеться творчий захід у стилі постмодернізму без цензури – "Вечір революційного мистецтва".

У Києві відбудеться вечір революційного мистецтва!
о "Вечора..." долучаться митці сучасності – Вова Кулібаба, Богдан Ковальчук; гурт "SWEETLO", реппери Іван Буян та Антон Чорний, а також гурт "Там, де ходять люди" (Zetway та Хмара), Лєна Боровик, Ігор Цюрупа, Єгов Вдовін, Павло Коробчук, Олександра Очман. Очікуємо на силу-силенну інших відомих представників мистецького авангарду і громадських діячів.

Своє творче слово про нинішній суспільно-політичний лад і про те, як він "дістає" українців, скажуть й автори-початківці: захід передбачає "вільний мікрофон" для всіх охочих!

На вечорі відбудуться читання актуальних у наш час віршів, пролунають "революційні" пісні відомих виконавців та цікава своєю оригінальністю проза.

Але ж "не мистецтвом єдиним"! Отож по закінченні творчої частини присутня громада наочно продемонструє, як саме слід чинити з тими, хто псує нам із вами життя. Організатори відзначають – це буде цікаво і ні на що не схоже.

На всіх присутніх очікуватиме приємна і затишна, проте водночас по-революційному "проривна" атмосфера.

Початок – о 18:00, вхід вільний.

Буде трав'яний чай від Алхіміка.

Винуватцями події є МГО "Мистецька Платформа" та громадська ініціатива "Чорний Комітет" за підтримки незалежного громадського медійного проекту "Хмаро4ос".


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua