Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Окрім балачок ще є і справа


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
1

Голосов "против"
1

18 березня 2008 року у Запоріжжі в рамках проекту партнерства "Канада – Україна: "Регіональне врядування та розвиток" відбувся Перший регіональний форум з розвитку туризму, у якому взяли участь понад 70 представників бізнесу, влади і громадськості.

Окрім балачок ще є і справа
18 березня 2008 року у Запоріжжі в рамках проекту партнерства "Канада – Україна: "Регіональне врядування та розвиток" відбувся Перший регіональний форум з розвитку туризму, у якому взяли участь понад 70 представників. Напрям історико-культурного та курортно-туристичного розвитку визначений як пріоритетний у Стратегії розвитку Запорізького регіону до 2015 року.

Під час форуму учасники будуть ознайомлені з двома новими проектами, які сприятимуть розвитку туризму в нашому краї: "Електронною туристичною мапою Запорізької області" та "Туристичною Лігою "Travel Group". Заступник начальника управління культури і туризму Запорізької облдержадміністрації Л.Т. Брацило розповіла про плани влади щодо розвитку туризму в Запорізькій області і про те, що двері для співпраці з громадськості з цього питання відчинені. Її заклик до сумісного розвитку сфери туризму вже під час заходу знайшов відгук.

Багатьох представників бізнесу зацікавила подана інформація про кластери як добровільні об'єднання підприємств, які займають певне місце не лише за кордоном, а й території України – Севастополь, Харків.

Створення інформаційних центрів (зокрема в Мелітополі, який підтримав проект "Канада – Україна "РВР"), надання інформації про вже існуючі на сьогодні туристичні послуги, обговорення питань щодо розвитку туризму в Запорізькій області, пропозиції від представників бізнесу і громадськості щодо шляхів подолання проблем в цій галузі, впровадження інновацій – це лише деякі питання, порушені під час Форуму. Важливим моментом стала пропозиція про встановлення своєрідного "коридору туризму": Запоріжжя – Мелітополь – Бердянськ.

Як з'ясувалося, козацький патріотизм все ж таки існує, і тому разом досягти всього можна.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua