Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Електричні зубні щітки: чому вони важливі

| 30.08.2019 16:16

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Зубним щіткам не завжди приділяють багато уваги, але вони є запорукою правильної гігієни порожнини рота.

Їх правильний вибір суттєво зменшить проблеми з зубами та яснами та покращить загальний стан здоров'я. До того ж у сучасному швидкому ритмі життя ми не завжди встигаємо приділити достатньо часу цій маленькій процедурі.На сьогоднішній день існує безліч зубних щіток:
● звичайні;
● звукові;
● пульсуючі;
● електричні.

Кожна з них має свої конструктивні особливості, розмір, форму та вид щетини. Одним з найефективніших видів є електрощітка, яка дозволяє без зайвих зусиль доглядати за порожниною рота. Вона працює за рахунок джерела живлення, де за основу взято вбудований акумулятор. Конструктивно він захищений водостійким корпусом та може під заряджуватися від електромережі.

Електричні щітки розподіляються за механізмом чищення, а саме на звукову чистку, зворотно-обертальну та ультразвукову. Звукові моделі вбивають мікроби, чистять наліт та відкладення за допомогою звукових коливань. Їх максимальна швидкість обертань досягає 19 000 за хвилину.

Моделі зі зворотно-обертальним механізмом імітують рух руки. Це значно облегшує чищення та допомагає ефективніше знімати зубний наліт з поверхні емалі та пришийкової області, де накопичується велика кількість мікробів. Процес чищення відбувається горизонтальними рухами з одного боку в інший з перпендикулярною вібрацією.

Завдяки пульсуючим рухам щетинки вбирають наліт та масажують ясна. Максимальна швидкість обертів складає 7 000 рухів за хвилину. Таку модель рекомендовано людям, у яких є проблеми з зубним каменем та частими запаленнями ясен.

Ультразвукові електрощітки працюють за рахунок ультразвукових хвиль, які ефективно руйнують наліт та борються зі шкідливими бактеріями. Швидкість оберту щетинок досягає 100 мільйонів обертів за хвилину. Ультразвукові коливання працюють в радіусі 3 мм.

Це дозволяє уповільнити розмноження мікробів у ротовій порожнині та очищати важкодоступні місця. Але слід застережити, що ультразвукові електрощітки мають певні протипоказання:
● встановлені коронки, пломби або вініри;
● періодонтит;
● онкологічні пухлини;
● хронічні пародонти ти та гінгівіти;
● вагітність.
Також заборонено використовувати ультразвукову щітку людям з кардіостимулятором, тому що акустичні коливання високої частоти можуть вивести його з ладу та спричинити серцевий напад.

Вибираючи електрощітку на сторінці https://allo.ua/ru/jelektricheskie-zubnye-schetki/, важливо звертати увагу на ступінь її жорсткості, тип руху головки та її форму, кількість режимів та допоміжних насадок. Для ефективного очищення рекомендується вибирати щітки з маленькою круглою головкою. Для контролю процесу краще зупинити свій вибір на моделях з таймером.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua