Народные блоги
http://narodna.pravda.com.ua/rus/sport/5cea49800a841/

Технологія подолання сили тяжіння Землі вже існує! – Костянтин Стасюк

museum-ukraine | 26.05.2019 11:08

Нині світ поділяється на людей зі спрощеною м'язово-силовою роботою опорно-рухливого апарату і на людей, які вдосконалили власний організм і роботу мозку. Навчилися керувати процесами мікро-м'язових коливань, що дозволяє гармонізувати енергетичні потоки людини з енергіями зовнішнього тиску.

Непротидія, а взаємодія і є ключем розгадки тайн


Технологія подолання сили тяжіння Землі вже існує! – Костянтин Стасюк
Неможливо сучасним науковцям, які досі користуються Законами Ньютона, відкритими в ХУІІ столітті, осягнути, що стосовно людини, яка оволоділа досконалою динамікою рухів, вони не діють.

Українець, львів'янин Костянтин Стасюк першим в світі долає силу тяжіння Землі. Технологію подолання енергії гравітації можна сміливо зарахувати як знання законів з майбутнього.

Сучасна наукова термінологія не може пояснити принципи взаємодії рухливого апарату людини з енергіями оточуючого світу.

Новітні відкриття, це перебудова свідомості, що близька до поняття Дитронна енергетична система.

(Дитрон – "умовно відрегульований комп'ютер" нашого мозку, який працює в режимі взаємодії свідомості з підсвідомістю).

Система базується на синхронізації інерції 38 енергетичних центрів опорно-рухливого апарату людини, які утворюють єдиний заряд концентрованої енергії, який завжди знаходиться в районі Центру мас і ніколи не співпадає з центром ваги людини.

Саме тому синхронізація енергетичних потоків отримала назву Теорія блукачих центрів.

Енергохвильові коливання, в керованому режимі, формують постійно існуючий заряд енергії, який людина здатна блискавично звільнити для виконання фізичних дій.

Підвищена енергоактивність організму призводить до корекції електромагнетизму.

В динаміці рухів людина входить в надлегкий стан власного тіла відносно землі. Кардинально змінюються всі рухи. В цих умовах опорно-рухливий апарат здатен працювати в повертально-обертових режимах, які звичайна людина може здійснювати лише на планеті з меншою силою гравітації.

Нині світ поділяється на людей зі спрощеною м'язово-силовою роботою опорно-рухливого апарату і на людей, які вдосконалили власний організм і роботу мозку. Навчилися керувати процесами мікро-м'язових коливань, що дозволяє гармонізувати енергетичні потоки людини з енергіями зовнішнього тиску.

Непротидія, а взаємодія і є ключем розгадки тайн, які досьогодні називалися прихованими резервами організму.

Дитронна енергетична система призводить до кардинальної перебудови всієї біомаси людини, тіло входить в стан регенераційної стабільності.

Вже формується база даних людей, які зупинили процес біологічного старіння власного організму і розпочали відлік часу від старості і хвороб в світ здоров'я і молодості.

Заперечувати і сумніватися вже пізно! Енергетична модель роботи організму існує і поширюється світом. Деталі – тел. 0501706398

Дослідники, які брали участь у проекті: Пилат Володимир Степанович – Президент Федерації бойового гопака, Фенікс Дмитро Соломонович – астросталкінг Всесвіту, доктор тибетської медицини, Стасюк Костянтин Васильович – голова благодійного фонду "Оновлення людини".

Консультанти: Огірко Ігор Васильович – доктор фізико-математичних наук, професор біодинаміки; Проць Дмитро Іванович – професор-біохімік.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua