Народные блоги
http://narodna.pravda.com.ua/rus/sport/555b9676caa47/

У Чернівцях створено громадський рух "Чернівці за здоровий спосіб життя"

буковинець | 19.05.2015 23:00

Громадський рух "Чернівці за здоровий спосіб життя" створений з метою популяризації здорового способу життя серед мешканців Чернівців та активної протидії алкогольній та тютюновій індустрії шляхом розміщення тематичних аудіороликів на вуличному радіо, проведення розважально-пізнавальних програм для дітей і молоді, використання банерної реклами.

У Чернівцях створено громадський рух ''Чернівці за здоровий спосіб життя''
Організації антиалкогольних та антитютюнових акцій в соціальних мережах.

"Традиційна реклама активно популяризує інформацію про користь алкогольної та тютюнової продукції, водночас замовчуючи, що ковбой Мальборо загинув від раку легень, – зазначив координатор проекту юрист і громадський діяч Микола Гунько. – Люди повинні мати доступ до альтернативної інформації, особливо про наслідки залежності від шкідливих звичок".

Створено офіційні сторінки громадського руху в мережі Facebook та ВКонтакті, до яких можуть долучитися чернівецькі шанувальники здорового способу життя.

В цей четвер на вуличному радіо буде запущений 15-секундний ролик, який прокручуватиметься кожні 10 хвилин: "Куріння – це старомодна звичка, хворі легені, жовті зуби і висока ймовірність раку. Алкоголь – не напій, а отрута для організму і причина деградації суспільства."


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua