Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Підсумки першого кола чемпіонату Кіровоградської області


1
Рейтинг
1


Голосов "за"
1

Голосов "против"
0

31 липня матчем "Буревісник" – "Зірка-2" завершилося перше коло в першій групі чемпіонату області з футболу. Підведемо підсумки першого кола.

Підсумки першого кола чемпіонату Кіровоградської області
31 липня матчем "Буревісник" – "Зірка-2" завершилося перше коло в першій групі чемпіонату області з футболу. Підведемо підсумки першого кола.

Боротьба за нагороди йде між чотирьма командами – розрив між четвертою та п'ятою командами складає аж 10 очок. Але варто зазначити, що команда "Зірка-2" виступає поза конкурсом, у зв'язку з тим що кілька її футболістів мають статус професійного футболіста і заявлені за першу команду в українській першій лізі. То ж маємо три претенденти на три нагороди. І як вони ці нагороди розподілять між собою "вирішить" друге коло змагань. А так аналізуючи лідерів, відзначимо досвід знамянчан, молодість "Буревісника" та загадковість команди "Вентураплюс". Щодо команди "Буревісника", то підкреслимо, що домашні матчі першого кола він проводив в Знамянці, а не в селі Петрово. Не відомо де будуть проводити матчі другого кола, але відзначимо, що "Буревісник" не погано "прижився в Знамянці (ходить не мало, як для чемпіонаті області, глядачів), а це і не дивно, адже в складі цієї команда переважна більшість футболістів зі Знам'янки.

Щодо інших команд чемпіонату, то помітна група середнячків та група аутсайдерів. Поділ волинської команда на дві частини, про що вже портал "Спортивна Кіровоградщина" писав раніше, нічого доброго не приніс. Позиції "Степу" не позаздриш – лише одне очко і що буде далі не відомо. Також в групі аутсайдерів перебуває кіровоградська "Гідросила", але в її виживання віриться більше – є більше перспективи підсилення гри виконавцями з Кіровограду.

В заліку кращих бомбардирів лідерство захватили представники знамянської "Локомотив-Хлібодар" Максим Тарасюк (12 забитих м'ячів) і Руслан Красовський (10 забитих м'ячів).

Друге коло чемпіонату розпочнеться 18 серпня. Продовжуємо насолоджуватися перипетіями обласних змагань. Портал "Спортивна Кіровоградщина" буде слідкувати за даними змаганнями і по можливості певні матчі висвітлювати детальніше. Це зокрема стосується матчів, які відбуватимуться в місті Знам'янка (подаватиметься огляд та фото матчів). Залишайтеся з нашим порталом!
© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua