Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

"Японський Коноплянка" ФК "Говерла-Закарпаття": що він собою представляє?


-2
Рейтинг
-2


Голосов "за"
1

Голосов "против"
3

"Говерла-Закарпаття" підписала першого японця в історії українського футболу. Така новина облетіла Інтернет. Що ж собою представляє атакувальний півзахисник Ясухіро Като? Спробували дати відповідь на це запитання.

''Японський Коноплянка'' ФК ''Говерла-Закарпаття'': що він собою представляє?
"Говерла-Закарпаття" підписала першого японця в історії українського футболу. Така новина облетіла Інтернет. Що ж собою представляє атакувальний півзахисник Ясухіро Като? Спробували дати відповідь на це запитання.

Ясухіро Като народився 13 травня 1986 року. Свою професійну футбольну кар'єру Ясухіро почав в 2009 році (тоді йому вже було 23 роки; а чи не запізно починати професійну кар'єру; чи не довго він грав за молодіжні команди в Японії) в клубі "Нагано Парсейро". На початку 2010 року він перейшов в таїландський клуб "Осотспа Сарабурі", а влітку того ж року приєднався до іншого таїландського клубу – "Королівська тайська армія", в складі якого дограв сезон до кінця.

У березні 2011 року Ясухіро Като приєднався до латвійського клубу "Гулбене", а 7 липня року був заявлений за "Вентспілс", дебютувавши в його рядах в цей же день. В кінці сезону Ясухіро Като в складі "Вентспілса" став чемпіоном Латвії.

Найбільш вдалим сезоном для Като є в "Гулбене": в 12 матчах забив три м'ячі. У "Венспілсі" він не заграв: лише п'ять матчів за півроку. Один із цим матчів в Єврокубках. Нагадаємо, що "Венспілс" в минулому році грав у другому та третьому кваліфікаційних раундах Ліги Європи (переміг солігорський "Шахтар" – 1:0 та 3:2 й поступився "Црвені Звезда" – 1:2, 0:7). Проаналізувавши ці чотири матчі "Венспілса" у Європі, зазначимо, що Като лише двічі потрапляв до заявки: в матчі розгромної поразки віз сербів Като не виходив на заміну, а в зустрічі з "Шахтарем" при рахунку 2:2 на 80-ій хвилині замінив Євгенія Космачова. Тож Като має всього лише десять хвилин в Єврокубках. Відзначимо, що Като вже встиг отримати прозвище "Японський Коноплянка".

Що ж поживемо-подивимо як складеться футбольна доля Ясухіро в ужгородській команді; чи зуміє він заграти в команді української першої ліги? Відповідь на це запитання дасть футбольна весна.http://sport-kr.com


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua