Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

ЄВРО-2012 до бісової матері.


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
1

Голосов "против"
1

Футбол перетворився останнім часом на політику, особливо в Україні, де на тлі всеукраїнської післявоєнної розрухи серед міських нетрів та сміттєзвалищ будують сучасні стадіони світового рівня. В Україні футбол – це ще і бізнес.

ЄВРО-2012 до бісової матері.
Це можливість цілком на законних підставах відмити кілька десятків мільярдів бюджетних коштів. Сиділи наші еліти і гадали, де ж можна ще урвати шмат бюджету, щоб і собі мати і людям очі позамилювати. І придумали собі ЄВРО-2012. А наївні європейці вирішили і дали таку можливість. Нате, українці, майте собі. І пішла жара. І зашурхотіли бюджетні кошти, і забігало чиновництво в організмічному захваті з бидло елітами і пішли мільярди в офшорні зони і почали зводитись об'єкти європейського рівня. Собі – гроші. Людям – новини. Перший етап будівництва завершений. Дайош матеріяльну базу. Перевиконаємо план по... відмиванню бюджетних коштів. Перший мільярд пішов. Другий... Десятий... Тридцятий...

А людям новини... Європейські контролери були страшно задоволені... все іде по плану... Євро 12 таки буде в Україні... Міністр особисто перевірив всі об'єкти... Вікопомна подія очікує на Україну...

Подія може і очікує, але тільки через вікопомний відкат в історії України. Відмити таку кількість бюджетних грошей ще треба зуміти, причому вистачило і тим і іншим. Одні пішли, інші прийшли, а відкати ніхто не відміняв. Тут політична приналежність ніяким чином не впливає на їх розмір. От так і освоїли 35 мільярдів бюджетних коштів тільки цільових не рахуючи інших витрат спецбюджетів та бюджетів всіх рівнів. Ото б порахувати, скілько в Україні на спорт виділяється грошенят. А буде 110 мільйярдиків. Половину – на відкати, бо ті часи, коли 20% відкатів цілком задовольняли наші еліти, вже давно пройшли. Тепер відкати складають 50%, а у деяких виходить і 70% отримати. От і рахуємо.

А ми радіємо. Плескаємо в долоні. Відчуваємо гордість від того, які ж класні у нас стадіони в країні. Який же молодець Ахметов чи Ярославський чи ще який олігарх, що в футбол гроші вкладає. Він може і молодець, тільки чиї гроші він туди вкладає? Чи не наші з вами? А можливо ми зі злиднів вилізти не можемо тільки тому, що ці стадіони і будуються? Хтось скаже, що нехай хоча б так, бо в іншому випадку взагалі десь на Кипрі гроші лишились би. Якщо так, то взагалі для чого тоді цей фарс. Конституція. Для чого? Державність. Для чого? Вибори. Для чого? Новорічні вітання Президента. Облесливі слова напередодні свят. Зустрічі з виборцями. Виборчі обіцянки. Для чого це все? Для чого ці судові справи по Луценку та Тимошенко, коли там фігурує пенсія водія, а в другому випадку гіпотетична користь від підвищення свого іміджу за рахунок підписання угод. Хіба це не маразм, коли армія займається проституцією, а військова прокуратура прикриває її? Хіба не маразм, коли керманич країни будує хату собі мало не в заповідній зоні на десятках тисяч гектарах, вертолітні майданчики, а потім лізе до мене в телеящик і мало мамою рідною не клянеться, що він класний пацан. Хіба не маразм, коли мирну акцію протесту лупцюють спецзасобами, а потім їдуть в Європу "перенімати" європейські цінності та ще й прикриваються Венеціанською комісією на всяк-випадок. Наша держава – це суцільний маразм.

Проводити ЄВРо-2012 в Україні -це також маразм. Кого ми прагнемо здивувати? Куди ми ліземо? Чим ми хизуємось? Своєю європейськістю?

Яка користь простому українцю від ЄВРО-2012? Ну зробили дороги там, де треба. Ну є кілька стадіонів європейського рівня. А що далі? Простий українець із Жашкова зможе купити білет на ЄВРО? Приватний підприємець з 7-го кілометру зможе отримати більші прибутки від ЄВРО? Навряд чи. А от 35 мільярдів вже відмито, половина принаймні вже сидить в кишенях нашої еліти. А можливо цих 35 мільярдів (а буде 110) кинути на молодіжне будівництво чи на розробку енергозберігаючих технологій? Чи ще куди?. Невже два тижні футболу цього коштують, щоб потім жити знову в злиднях? От і я про це.

Тому сьогодні, коли вирок по Тимошенко винесено (вчасно), дров нарубано, "надо ето Євро взять і отмєніть". Нехай заберуть це ЄВРО в України, менше позору буде для нас. Сьогодні я би підтримав рішення Європи і про перенесення Євро з України і про бойкот ЄВРо-2012. Нехай би приїхали до Януковича білоруси з росіянами на пару і грались би в футбола. Отакі от пироги.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua