Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
новини   релігія   Україна   Тернопіль   слідопити   Кифа   слідопитський   клуб   пластуни   скаути   слідопит   підлітки   Церква   Адвентистів   Сьомого   Дня   адвентист   адвентисти   АСД   Буковина   Буковинська   конференція   Церкви   Володимир   Велечук   Іван   Завадюк   Степан   Гайсан

В Тернополі адвентисти відкрили перший клуб слідопитів

адвентист | 8.02.2011 14:03

3
Рейтинг
3


Голосов "за"
4

Голосов "против"
1

Всесвітня організація слідопитів ось уже на протязі 60-ти років заохочує підлітків до корисного проведення часу в організованих клубах, де їх очікують пригоди, дослідження і різного роду відкриття. Слідопити – це протестантська адвентистська організація на кшталт скаутів та пластунів, в якій є понад 2 мільйони підлітків майже в усіх країнах світу.

В Тернополі адвентисти відкрили перший клуб слідопитів
Цьогоріч Церква Адвентистів Сьомого Дня відкрила слідопитський клуб і для тернопільчан. "В Тернополі вперше створено клуб слідопитів", – повідомляє пресс-служба Буковинської конференції Церкви Адвентистів Сьомого Дня. Отже, після року підготовки, ще юні, але сповнені любов'ю до Господа, семеро молодих адвентистів, давши урочисту обіцянку, утворили новий клуб слідопитів, який став сьомим на території Буковинської конференції. Зупинились на назві "Кифа", що в перекладі з грецької "камінь".

Місцева громада віруючих Адвентистської Церкви, гості, керівник молоді Української Унійної конференції Володимир Велечук, представники Буковинської конференції Іван Завадюк і Степан Гайсан стали учасниками і свідками урочистої події.

Мета організації клубу – "збудовуватись" у Христі. Вони приймають пораду апостола Петра "Приступайте до Нього, до Каменя живого, дорогоцінного, що відкинули люди Його, але вибрав Бог. І самі, немов те каміння живе, будуйтеся в дім духовий..." (1 Пет. 2.4, 5).

Лідер тернопільських слідопитів висловив прохання молитися за подальший розвиток і служіння створеного клубу "Кифа".


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua