Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
екологія   шумове забруднення   охорона навколишнього середовища

Шумове забруднення


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Про шумове забруднення в Україні

Кожен раз, коли ми згадуємо слово шум, то воно перш за все викликає неприємні асоціації, згадуємо собі якийсь не бажаний звук чи навіть сукупність звуків, які заважають сприйняттю корисних для нас звукових сигналів, порушують нашу дорогоцінну тишу.

Шум не тільки заважає нам, але й чинить шкідливу або подразливу дію на наш організм, навіть знижують працездатність. Слід зазначити, що шумове забруднення переважає у містах, оскільки потужним джерелом шумового забруднення є різні види транспорту: авіаційний, залізничний, автомобільний, промислові об'єкти, люди, музичні інструменти, будівельні машини.

Наші органи чуття сприймають звуки навколо, навіть коли ми спимо. І якщо ми постійно спимо і чуємо який-небудь шум (приблизно 50-60 децибел), то це може викликати не тільки психологічні, але і фізіологічні зміни, які є прямою загрозою нашому життю...

В останні роки шумове забруднення зросло у 10-15 раз, на шумове забруднення скаржаться більше 50% людей (у містах)!

Ця екологічна проблема – не жарт, оскільки близько 2% смертей викликано захворюваннями, пов'язаними з надмірним шумом. Звичайно, шумове забруднення завжди вважалося менш небезпечною формою, чим інші види екологічного забруднення, але ж люди практично не хвилюються про те, як шум впливає на їх здоров'я, а це може призвести до хвороб і навіть смерті. Люди, дбайте про своє здоров'я, його не купиш!

Звертаймось до міністра охорони навколишнього середовища Георгія Філіпчука, до влади, аби вони прийняли закони про шумове забруднення, адже у майбутньому ця проблема може призвести до більш глобальних наслідків.

Виконав:

Студент 1-го курсу Інституту Журналістики

Ростислав Калацинський


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua