Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ З ВАКЦИНАЦІЄЮ

UIC INFO | 2.05.2009 00:16

3
Рейтинг
3


Голосов "за"
7

Голосов "против"
4

Проблема з вакцинацією вирішується елементарно просто. На всеукраїнському рівні приклад українцям подають міністр охорони здоров'я з його дружиною, дітьми, внуками, правнуками, коханками і т.д.

Проблема з вакцинацією вирішується елементарно просто. На всеукраїнському рівні приклад українцям подають міністр охорони здоров'я з його дружиною, дітьми, внуками, правнуками, коханками і т.д. Відразу за ними, дружніми рядами, по взводно і по ротно виступають Ющенко, Тимошенко та Литвин в тісному оточенні своїх сімей і родин фаворитів і фавориток, а також міністрів, працівників кабміну, суддів всіх рангів, працівників юстиції та МВС, працівників секретаріату президента та їхніх сімей і родин, а також чиновників всіх рангів з високо поставленими медиками у тому числі.

На регіональному рівні приклад громадянам подають начальники обласних і міських управлінь охорони здоров'я за підтримки губернаторів, голів обласних рад, мерів міст з їхніми родинами та чиновницькими командами, і обов'язково, депутатські команди всіх рівнів від ВРУ починаючи, сільськими радами закінчуючи, теж родинами. Завершують етап медики всіх рангів та спеціалізацій.

Через місяць-два прикладу від владоможців, при умові, що вони виживуть, широка громадськість кинеться під вакцинування. І тільки таким чином, просто, дешево і сердито, владні мужі власним прикладом доведуть суспільству, наскільки корисне і потрібне вакцинування.

Результат:

• Медичні заклади за короткий час будуть приведені в порядок та забезпечені всім необхідним;

• Врешті буде реалізована програма тотальної вакцинації...

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua