Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

"Забруднення – одна з найгостріших проблем Дарниці"

Pomichnyk | 24.02.2009 17:49

-7
Рейтинг
-7


Голосов "за"
0

Голосов "против"
7

Останнім часом все більше уваги стало приділятися умовам проживання людини. Купуючи квартиру сім'я обирає не лише квадратні метри, але й наявність інфраструктури, та зеленої зони, стан екологічної ситуації в тій чи іншій частині міста.

''Забруднення – одна з найгостріших проблем Дарниці''
Останнім часом все більше уваги стало приділятися умовам проживання людини. Купуючи квартиру сім'я обирає не лише квадратні метри, але й наявність інфраструктури, та зеленої зони, стан екологічної ситуації в тій чи іншій частині міста. Цікаво, що відверто можна сказати про екологію в Дарницькому районі Києва – одному з найбільш щільно забудованих новими масивами.

"На мою думку, основними чинниками забруднення нашого району є сміття, викиди заводу "Енергія" та Бортницька станція аерації", – відповів депутат фракції БЮТ Дарницької районної ради Дмитро Стрижов.

"Сміття та відходи – матеріали і предмети, що утворюються у процесі людської діяльності і не мають подальшого використання, мають вчасно вивозити з району на сміттєзвалища та до заводу з перероблення фільтрату. Проте, ЖЕКи не завжди виконують свою роботу вчасно, на маршрутах не хватає машин, контейнери щільно не закриваються, а стихійні сміттєзвалища взагалі ніким не прибираються, – розповів депутат. – Особливо, в таких районах як ДВРЗ, Рембаза.До того ж, мешканці самі стають причиною появи несанкціонованих звалищ, тому що викидують з квартир усе – від одягу до важкогабаритної побутової техніки, яку не можуть віднести на відведене місце. В результаті, з одної кинутої де-інде речі утворюється смітник".

Депутат прокоментував і ситуацію з сміттєспалювальним заводом:"Болюча проблема і завод сміттєспалювання "Енергія". Введений в експлуатацію у 1988р. цей завод утилізує щороку 20% твердих відходів столиці. Проте мешканці Позняків практично дихають викидами з труби заводу, і це позначається на їхньому стані здоров'я, на екологічній ситуації Дарниці вцілому. Наразі, є план реконструкції та перспективного розвитку заводу "Енергія". Він передбачає проекти впровадження хімічного очищення димових газів, встановленням турбогенератора, будівництво очисних споруд та капітальний ремонт димової труби. У разі виконання вищезазначених робіт до 2017 року та своєчасного проведення ремонту обладнання, завод "Енергія" зможе функціонуватиме як надійний, екологічно безпечний енергетичний об'єкт".

Одним з центральних антиекологічних об'єктів Дарниці є Бортницька станція аерації. Всі, хто хоч раз рухався у напрямку аеропорту "Бориспіль" відчули на собі наслідки її діяльності.

Як пояснив Д.Стрижов, Бортницька станція аерації найбільша станція аерації в Україні. "Вона була введена в дію ще за часів СРСР, тому її стан зовсім зношений. Необхідні кошти, щоб оновити та реконструювати технологічне оснащення", -розповів Дмитро Сергійович, і додав, що встановлення нових очисних граток дозволило б мешканцям Харківського масиву не залежити від вітру.

Наприкінці розмови, депутат зазначив, що для поліпшення еко-ситуації Дарниці необхідне застосування сучасних технологій і обладнання. Як буде проходити упровадження екоосвітніх программ зараз, коли міський бюджет за минулий рік залишився невиконаним і має дефіцит, невідомо.

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua