Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
щеплення   вакцинація   вбивство українців   стерілізація жінок

Щеплення – марш в мишоловку

annn | 24.06.2008 03:46

1
Рейтинг
1


Голосов "за"
7

Голосов "против"
6

Українські вчені підозрюють, що за вакцинацією проти кору й багряниці приховується масштабний біологічний експеримент.

Щеплення – марш в мишоловку
Прибічники масової імунізації української молоді кажуть: якщо в державі терміново не провести масову вакцинацію проти кору й багряниці, у 2010-2012 роках нас накриє новий спалах епідемії цих захворювань. Директор Інституту епідеміології та інфекційних хвороб імені Л. В. Громашевського АМН України Віктор Марієвський наголошує, що у світі поки не винайшли кращого способу попередження інфекційних захворювань, ніж вакцинація. А відтак восени Україні треба продовжити масштабну кампанію. Тим паче що Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) закликають нас довести почату справу до кінця. Але чи справді рятівним стане цей крок? Чи не виявиться індійський препарат тією скринькою Пандори, з якої вирвуться і почнуть косити нашу молодь тяжкі хвороби?

"Добровільно та з піснями"

Ідеологи ринкових відносин нам пояснили, що безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. І ми те ніби засвоїли. Аж раптом на наші голови впав великий шмат дефіцитної продукції, яку було запропоновано швиденько заковтнути. Дев'ятьом мільйонам українців віком від 16 до 29 років мали протягом двох тижнів зробити щеплення від кору й багряниці живим комбінованим препаратом, створеним в Індії завдяки досягненням біотехнології.

Але!!!

Продовження читайте ТУТ

Комментарии

© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua