Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
вакцинація   Дмитро Снєгирьов   коронавірус   ОРДЛО   РФ   "Супутник лайт"   "Супутник 5"

Вакцинація на окупованих територіях: РФ перетворює мешканців ОРДЛО в піддослідних щурів


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Поставка вакцин на окуповані території носить виключно політичний характер. "Супутник 5" – для Європи фактично "Новачок". На територію ОРДЛО РФ завезла не "Супутник 5", а "Супутник лайт" – аналог, який не пройшов випробувань.

Вакцинація на окупованих територіях: РФ перетворює мешканців ОРДЛО в піддослідних щурів
Россія намагається протягнути в Україну вакцину Супутник 5, в той час як сертифікація європейських вакцин в Україні провалена урядом. У самій же Російської Федерації "Супутник 5" популярністю не користується – наприклад в Москві щеплено близько 300 тисяч осіб при 12 мільйонах населення.

https://www.youtube.com/watch?v=9ysoHlcIDzc&feature=emb_title

Поставка вакцин на окуповані території носить виключно політичний характер. "Супутник 5" – для Європи фактично "Новачок". На територію ОРДЛО РФ завезла не "Супутник 5"​, а "Супутник лайт" – аналог, який не пройшов випробувань.

Їх легко розрізнити: "Супутник 5" двокомпонентная вакцина, а "Лайт" – однокомпонентна. Відповідно, РФ використовує окуповані території як випробувальний плацдарм для випробування сумнівної якості вакцини, прикриваючись "​благими"​ намірами.

І піддослідними щурами виступають громадяни України, мешканці окупованих районів Луганської і Донецької областей. На території суверенної України РФ ставить досліди на людях.

Д. Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua