Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Д. Снєгирьов   Арестович   ТКГ   дезінформація   "Политика Наизнанку"   ОРДЛО   ЗСУ

Арестович захоплює інформаційний порядок денний на папері.


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

За словами Арестовича, первісне повідомлення 17 грудня, в якому йшлося про те, що військовий, "за попередніми даними, 14.12.20, перебуваючи у стані сп'яніння, здійснив самовільний перехід на бік противника (без зброї) і помер від алкогольної або наркотичної інтоксикації", з'явилося через "технічну помилку".

Арестович захоплює інформаційний порядок денний на папері.
Радник з інформаційної політики української делегації в Тристоронній контактній групі щодо врегулювання на окупованій частині Донбасу Олексій Арестович узяв на себе провину за повідомлення щодо українського військовослужбовця, тіло якого повернули російські гібридні сили, що його він пізніше виправив.

Він попросив вибачення за "дезінформацію суспільства". За словами Арестовича, первісне повідомлення 17 грудня, в якому йшлося про те, що військовий, "за попередніми даними, 14.12.20, перебуваючи у стані сп'яніння, здійснив самовільний перехід на бік противника (без зброї) і помер від алкогольної або наркотичної інтоксикації", з'явилося через "технічну помилку".

Це, однак, не єдиний "епік фейл" "експерта" Арестовича. Більше – у відеоблозі на каналі "Политика Наизнанку".

https://www.youtube.com/watch?v=q2uB3lXsM_I

Д. Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua