Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Україна може опинитися на межі епідеміологічного колапсу.


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

В той момент, коли уряд Франції вирішує закрити великі міста, в Україні хочуть відкрити два додаткових КПВВ на лінії умовного розмежування з окупованими територіями Луганської області.

Україна може опинитися на межі епідеміологічного колапсу.
​Cпівголова Громадської ініціативи "Права Справа" Дмитро Снєгирьов розповів українцям про те, чи буде друга хвиля коронавірусної інфекції. Також він торкнувся теми, чи витримає Україна другий локдаун і яким він повинен бути.

Відповідне відео опублікували на каналі "Политика Наизнанку" в YouTube.

https://www.youtube.com/watch?v=Sj0OpWU1qIE&feature=emb_title

Ведучий уточнив, що в той момент, коли уряд Франції вирішує закрити великі міста, в Україні хочуть відкрити два додаткових КПВВ на лінії умовного розмежування з окупованими територіями Луганської області.

Нагадаю, що 10 листопада на Луганщині заплановане відкриття двох нових КПВВ "Щастя" і "Золоте". Наразі ведуться ремонтні роботи з розбудови інфраструктури пунктів та підготовчі роботи із забезпечення їхньої безперебійної роботи.

"За оцінками спеціалістів, кожен КПВВ матиме пропускну спроможність 10-15 тисяч осіб. Яким чином буде українська сторона контролювати цей потік?"- задається питанням Дмитро Снєгирьов.

Також ведучий уточнив, що за інформацією ЗМІ, на сьогоднішній день досі не вирішена картина з подачею кисню в медичні установи. За його словами, в Україні з повним кисневим обладнанням в лікарнях є тільки 9,5 тисяч ліжкомісць.

На сьогоднішній день дефіцит бюджету в державі досяг цифри в 300 мільярдів гривень, а падіння ВВП – на рівні 8%. Також Снєгирьов попередив українських громадян про небезпеку в разі зараження коронавірусною інфекцією 20 тисяч осіб.

"Якщо рівень захворюваності досягне приблизно 20 тисяч, про що говорив міністр Степанов, Україна опиниться на межі колапсу", – заявив ведучий Дмитро Снєгирьов.

Наприкінці ведучий підсумував, що потрібно робити, щоб українська економіка не зупинилася. По-перше, необхідно підняти питання про детінізацію вітчизняної економіки. По-друге, варто блокувати неконтрольовані території в період посилення ситуації з вірусом.

"Це єдиний шлях, яким Україна може вберегти себе від другої хвилі смертельної хвороби", – підкреслив ведучий.

Прес-служба аналітичного відділу ГІ "Права Справа"


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua