Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Ярина Чорногуз   Микола Сорочук

Волонтерку, яка поверталася з похорону свого коханого з Волині, висадили з автобуса посеред траси

Hach | 27.01.2020 23:45

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Парамедика батальйону "Госпітальєри" Ярину Чорногуз, яка їхали з похорону свого коханого – 22-річного військовослужбовця із села Лище Луцького району Миколи Сорочука, який загинув на Донбасі від кулі снайпера, висадили з автобуса посеред траси.

Волонтерку, яка поверталася з похорону свого коханого з Волині, висадили з автобуса посеред траси
Про це дівчина написала на своїй сторінці у Facebook.

Волонтерка, яка їхала з подругою з Луцька до Києва, попросила у водія автобуса вимкнути російський серіал, аргументуючи це тим, що недавно повернулася з зони бойових дій.

"З лютого їду туди знову, і мені гидко цілу ніч слухати телепродукт окупантів. Водій це зробити відмовився. Ми наполягали далі. Настя ввімкнула камеру на телефоні, після чого водій почав вибивати телефон у неї з рук, а потім почав вимагати, аби ми дізналися думку більшості автобуса. Я повернулася і пояснила все те саме людям, і чи їм принципово дивитися російське кіно, пропонувала його вимкнути. На нас почала кидатися якась жінка, яка їхала з Італії, і казала, що їй байдуже "на каком язикє" і що ми вбивці, що їздимо на війну, що вона нас туди не посилала. Решта автобуса просто промовчала. Згадку, що я вертаюся з похорону свого хлопця-бійця, який загинув, захищаючи їхню можливість вільно пересуватися неокупованими дорогами України, зустріли мовчанням з винними очима", – пише дівчина.

Волонтерка зазначає, що перед поїздкою, яка була за квитками на 19.00 (на яку вже придбали квитки), цей самий водій погрожував, що якщо вони не приїдуть на 18.30, то він поїде без них і йому байдуже, що там у квитку.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua