Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Кирило Сазонов   Конституцийний суд   КМДА   Київ

Політолог: логіки в діях Банкової немає, краще порадитися з тими, хто вже грав з киянами в такі ігри

Hach | 25.07.2019 11:03

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Ідея президента Зеленського з призначенням нового глави КМДА – незрозуміла двічі. Не просто незрозуміла, а ще є протизаконна і нелогічна.

Політолог: логіки в діях Банкової немає, краще порадитися з тими, хто вже грав з киянами в такі ігри
Є рішення Конституційного суду про те, що посаду глави КМДА може займати тільки обраний киянами міський голова столиці. На цьому крапка, ніякого двовладдя. Про це у своєму блозі пише політолог Кирило Сазонов.

Він зазначає, заради правди треба визнати, що Янукович свого часу вигнав Черновецького кримінальними справами і таки поставив на Київ свого намісника Попова, але Янукович – дуже поганий приклад для наслідування. І не тільки тому, що негідник і злодюга, а ще й тому що в динаміці погано кінчив. Януковичу на закон завжди було плювати, адже сам був двічі судимий, але, навіщо оточення Зеленського йде цим крихким шляхом, поки незрозуміло.

Кирило Сазонов пише, це перша сторона медалі, вона про законність. Тепер саме час обговорити другу сторону, вона про логіку. Жителі Дніпра, Черкас, Львова і будь-якого іншого міста України можуть вибирати. Президента – наприклад, Зеленського. Депутата, наприклад від партії "Слуга народу". І міського очільника – кого захочуть. Це логічно і справедливо. Можна не погоджуватися з їх вибором, але ми зобов'язані його поважати. Тому що виборче право і всі дорослі люди. І ось тут стає прикро за киян, чому їм урізали права? Вибирати депутата можна, президента можна, а ось міського голову, незручного Банковій – зась.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua