Поиск по сайту:
Найти



Народные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

На Луганщині не може зібратися окружна комісія


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Проте ОВК N113 потрапила в юридичну колізію, адже згідно із ст. 27, п. 11 Закону України "Про вибори народних депутатів України" "рішення про зміни у складі окружної виборчої комісії оприлюднюється у порядку та у строки, встановлені цією частиною, однак не пізніше останнього дня перед днем голосування".

На Луганщині не може зібратися окружна комісія
За інформацією місцевих джерел, на Луганщині ОВК N113 (центр – Сватове) відучора не може зібратися, аби провести засідання комісії.

Перед днем голосування тут відбулися заміни, у тому числі голови ОВК. Але новий голова – Олександр Колесніков, висунутий політичною партією "Опозиційний блок", не може скласти присягу та вступити в свої повноваження.

Напередодні ввечері він скликав засідання ОВК, проте не зміг підтвердити своїх повноважень – жодних документів від ЦВК він не мав, тож комісія так і не змогла почати роботу. Натомість члени ОВК викликали поліцію, бо вважали дії О. Колеснікова протиправними ще й з огляду на те, що він захопив печатку окружної комісії.

Нічний конфлікт завершився складеними поліцейськими протоколами та вилученням печатки з рук О. Колеснікова та поміщенням її в сейф комісії під охорону поліції. Саме засідання комісії перенесли на ранок неділі, проте й на цей час О. Колесніков не зміг підтвердити своїх повноважень, комісія не зібралась на засідання, а він не склав присягу і не вступив в свої повноваження.

Близько 9-ї ранку дня голосування ЦВК на своєму сайті розмістила зміни в комісії.

https://www.cvk.gov.ua/.../v.../wp028pt001f01=919pf7331=113.html

Проте ОВК N113 потрапила в юридичну колізію, адже згідно із ст. 27, п. 11 Закону України "Про вибори народних депутатів України" "рішення про зміни у складі окружної виборчої комісії оприлюднюється у порядку та у строки, встановлені цією частиною, однак не пізніше останнього дня перед днем голосування". На своє засідання комісія спробує зібратися о 20.00.

Д. Снєгирьов










© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua