Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Д. Снєгирьов   Сватове   КПУ   Рибалко   Куницький   Сліпець   Білокуракине   погрози   вибори   Слуга народу

На Луганщині погрожують фізичною розправою меру та журналісту.


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Сліпець Віта Володимирівна у листопаді 2015 року була обрана головою Сватівської районної ради, де працює і зараз. З 1994 по січень 2004 працювала вчителем російської мови та літератури в Містківській неповній середній школі. Кандидат у депутати від партії "Cлуга Народу" в мажоритарному окрузі N113.

За інформацією ЗМІ, Національна поліція зареєструвала заяву про погрози фізичної розправи від мера Сватове Євгена Рибалка.

Нещодавно білокуракинський жірналіст-блогер Сергій Симутенко на сторінці спільноти Portal Bilokurakyne розмістив журналістське розслідування, фігурантами якого є голова Сватівської райради Віта Сліпець та її батько Володимир Куницький.

https://www.facebook.com/headeruser/posts/405054633462352

Сліпець Віта Володимирівна у листопаді 2015 року була обрана головою Сватівської районної ради, де працює і зараз. З 1994 по січень 2004 працювала вчителем російської мови та літератури в Містківській неповній середній школі. Кандидат у депутати від партії "Cлуга Народу" в мажоритарному окрузі N113.

Розслідування білокуракинського журналіста перепостив мер Сватове Євген Рибалко. Примітно, що у коментарях до перепосту Рибалка, голова Сватівської райради Віта Сліпець написала: "Евгений Викторович, а я то думаю, чьих это рук дело))) "

На що міський голова Сватового відповів: "Білокуракіне портал виклав матеріали. Читав на Вашій сторінці. На дебати не приходите, Куницький погрожує вбивством-бачу зовсім подуріли. Рекомендую скоріше їхати до Вінтоняка на психлікарню".

В свою чергу на сторінці спільноти Portal Bilokurakyne повідомляється, що у зв"язку з погрозами деякі матеріали про кандидата в депутати Віти Сліпець в спільноті PORTAL BILOKURAKYNE видалені!

"17 липня на адресу одного із дописувачів спільноти Portal Bilokurakyne по телефону почали надходити погрози фізичної розправи у зв'язку із публікацією на сторінках спільноти матеріалів Віти Сліпець", - йдеться у повідомленні.

Варто зазначити, що Куницький В. володіє селянсько-фермерським господарством "Прогрес-10", яке є основним "бюджетонаповнювачем" Сватівського району. До слова, до війни на Донбасі Куницький був депутатом Луганської обласної ради від Комуністичної партії.

Нагадаю, у червні 2014 року керівник фракції КПУ в Луганській обласній раді Олександр Андріянов заявив, що його фракція в повному складі перейшла до парламенту ЛНР.

"Після того, як, фактично, незаконне захоплення влади відбулося із застосуванням збройних формувань, коли люди на південному сході стали виступати проти дій у Києві... з самого початку ми, комуністи, перебували разом зі своїми виборцями і тому фракція Компартії прийняла рішення, що ми в повному складі, захищаючи інтереси наших виборців, повністю переходимо для роботи в парламент Луганської народної республіки", – заявив депутат Луганської обласної ради Андріянов.

За його словами, після закінчення військових дій в регіоні луганські комуністи мають намір створити Компартію "ЛНР". "Передбачається, що вже з цього дня луганські комуністи почнуть створення Комуністичної партії ЛНР, яка збереже братерські відносини з КПУ", – зазначає на відео голова фракції Олександр Андріянов.

https://www.youtube.com/watch?v=8ezFkpQp99I

Рибалко факт погрози від Володимира Куницького місцевим журналістам підтвердив і сказав, що написав заяву до поліції. У поліції журналістам факт подання заяви не спростували і не підтвердили.

Д. Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua