Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Народний депутат Юрій Бублик не виконав більшість своїх обіцянок

Hach | 19.07.2019 15:07

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

З 83 обіцянок народний депутат України Юрій Бублик обраний по 145 виборчому округу не виконав 30, виконав лише 26, ще 27 у процесі виконання. Як стверджує аналітичний портал "Слово і діло" не виконані обіяцянки складають 36%, а виконаних лише 31%.

Народний депутат Юрій Бублик не виконав більшість своїх обіцянок
Серед невиконаних заяв – це обіцянка проголосувати за будь-яку дату інавгурації новообраного Президента Володимира Зеленського. Також Юрій Бублик не дотримався слова і не голосував за скасування депутатської недоторканності та не домігся ухвалення закону про імпічмент Президентові. Серед невиконаних обіцянок також скасування пенсійної реформи і запровадження механізму відкликання громадами депутатів та чиновників, котрі не виконали своїх обіцянок.

Політтехнолог, директор агенства Communication group, Володимир Манько обіцянки Юрія Бублика назвав "порожніми".

"27 липня 2017 року на одному з ефірів депутат Бублик пообіцяв завжди підтримувати зняття депутатської недоторканості. В результаті не всі відповідні внесення генпрокурора в Раду підтримувались ним. В своїй програмі пан Бублик обіцяв започаткувати перехід до накопичувальної пенсійної системи. Не започаткував. А ще в своїй програмі він обіцяв: ввести режим воєнного стану – не ввів; позбавляти громадянства за антиукраїнську діяльність – не позбавив; знизити ціни на товари першої необхідності – не знизив", – стверджує експерт.

Натомість він звернув увагу, що серед виконаних обіцянок є запровадження безвізового режиму з ЄС. Втім, цю обіцняку, за словами Володимира Манько, виконав Президент Петро Порошенко.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua