Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Софія Федина   Рівне   Олексій Муляренко

Софія Федина: "За команду "Європейської солідарності" мені не соромно"

Hach | 18.07.2019 16:18

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Політична партія "Європейська солідарність" на нинішніх виборах представила цілу когорту дуже цікавих особистостей, які йдуть в парламент з новими ідеями і без сумніву зможуть стати достойними законотворцями і представниками простих українців у Верховній Раді.

Софія Федина: ''За команду ''Європейської солідарності'' мені не соромно''
До числа таких кандидатів відноситься Софія Федина, автор зустрівся з нею у маленькій кав´ярні в центрі Рівного і був вражений рівнем розуміння проблем України та українців, баченням нинішньої ситуації в державі та шляхів її розвитку. Отже, Софія Федина про нинішню ситуацію в Україні:

Ми знаходимось в дуже складній, відповідальній і, на мою думку, небезпечній ситуації. Саме ми – українці, бо можна багато говорити про незавершені реформи, критикувати минулу владу, але давайте зрозуміємо, що ми всі стоїмо перед загрозою втратити держави і перетворитися в губернію Росії. Кому тоді треба будуть всі ці реформи? Тобто, потрібно розуміти – головне не втратити Україну, як незалежну державу.

Це головне завдання і я хочу сказати, що за минулі п´ять років Петру Порошенку і його команді це вдалося. Так були помилки, були невдачі, але головне вони зробили – стримали державу і дали відсіч ворогу. Сьогодні є небезпека реваншу. Я бачу, як люди згуртовуються навколо нашої національної ідеї – врятувати державу. Це є і на сході, і звісно ж на заході України, і в центрі, і на півдні. Небезпека реваншу проросійських сил є сьогодніголовною загрозою для усіх нас.

Про вибори

Коли ми підемо голосувати, то потрібно, щоб усі громадяни, так би мовити, "включили мозок". Давайте розділимо всі партії, які беруть участь у нинішніх виборах на три групи: Хто хоче, Хто може, Хто знає як.

Є політичні сили, які дуже хочуть пройти до парламенту, але що будуть робити в ньому – не знають. Є й такі партії, які можуть плідно працювати, але точно цього робити не будуть. Звісно є й такі сили, які знають як треба працювати в раді, і вони будуть це робити, але на користь Росії. Таким чином нам треба дати собі відповідь, яка ж політична сила хоче пройти до парламенту, зможе в ньому працювати на користь Україні і українців.

Я для себе відповідь на це питання знаю. Це "Європейська Солідарність".

В нашій політичній силі достатньо мужніх, а головне, досвідчених людей, які показали себе справжніми патріотами і фахівцями, але в нашій команді дуже багато людей, які ніколи в політиці не були, і вони є тією "свіжою кров´ю", яка дасть можливість наблизити нашу Верховну раду до простих громадян.Про місто Рівне


У вас чудове затишне місто. Хочу, щоб ви обрали на виборах по 152 округу гідного рівнянина, який би міг достойно представляти Рівне у парламенті. Коли ми всі обираємо депутатів, то фактично люди наймають собі чиновника, який повинен захищати їх інтереси в у Верховній раді. Думаю, що в Рівному серед кандидатів не має нікого більш достойного ніж Олексій Муляренко.

Можу пояснити свою позицію: Олексій Муляренко показав себе дуже дієвим губернатором Рівненської області. Тобто у нього є досвід господарника, і він знає проблеми міста. До того, ж він патріот, брав саму активну участь в Євромайдані та Революції Гідності, а це сьогодні дуже важливо, оскільки він знає ціну нашій незалежності і не дасть знівелювати ті цінності, які захищав і захищає.

Записав Володимир Конєв


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua