Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
агрофірма "Подоляка"   Сергій Савєльєв   Юрій Бублик   145 округ   Олександр Мамай   Юрий Бублик   Дмитро Вовнянко

У СЕМ'ЯНІВСЬКОМУ ЛІСІ ПРЕДСТАВНИКИ "СІЧІ" НЕЗАКОННО ЗРУЙНУВАЛИ ОГОРОДЖЕННЯ МАЙБУТНЬОГО ЕКОПАРКУ "ПОДОЛЯКА" І НАНЕСЛИ ЗБИТКІВ НА 310 ТИС. ГРН

Hach | 18.07.2019 00:39

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

В Сем'янівці на замовлення народного депутата Юрія Бублика представники "Січі" зруйнували огорожу вольєрного господарства "Подоляка". Зловмисники зрізали 600 м спеціальної португальської сітки для утримання тварин і спиляли 122 оброблених стовпів, на яких вона кріпилася.

У СЕМ'ЯНІВСЬКОМУ ЛІСІ ПРЕДСТАВНИКИ ''СІЧІ'' НЕЗАКОННО ЗРУЙНУВАЛИ ОГОРОДЖЕННЯ МАЙБУТНЬОГО ЕКОПАРКУ ''ПОДОЛЯКА'' І НАНЕСЛИ ЗБИТКІВ НА 310 ТИС. ГРН
Вчора кандидат в депутати Юрій Бублик зі своєї сторінки Facebook запросив жителів Сем'янівки і сусідніх сіл на толоку та знесення приватної огорожі агрофірми "Подоляка". Її знесли представники організації "Січ", які приїхали разом з нардепом.

- Бублик – єдиний хто вважає, що огорожа з фіртками перешкоджатиме збирати гриби і відпочивати в лісі місцевим і полтавцям. Однак, на сьогодні ані місцевих, ані жителів обласного центру – ми не побачили. Привезли юнаків і дівчат, яким показали, як порушувати закон і руйнувати приватну власність. Хоча за цей час можна було б навчити піклуватися за тваринами в притулках і саджати дерева, – наголосив виконавчий директор мисливського господарства агрофірми "Подоляка" Сергій Савєльєв.

Правопорушники зрубали 122 спеціально оброблених дерев'яних стовпів, порізали 600 метрів португальської захисної сітки для господарств і знесли ворота. Сергій Савєльєв зауважує, що цю сітку використовують для огородження звірів від трас та автобанів.

Поліція вже відкрила кримінальне провадження і встановлює особистості правопорушників – учасників незаконної акції народного депутата.

Виконавчий директор мисливського господарства агрофірми "Подоляка" зауважив, що закон на їхньому боці:

- У нас є всі дозвільні документи на встановлення огорожі по території господарства, куди ми планували завезти оленів та муфлонів й інших звірів. На жаль, використовувати зіпсовані сітку та стовпи для побудови нового вольєру – вже не можна.

Перед цим вночі тут зрізали і викрали знак екопарку на вході. А вранці в селі Великий Тростянець на вказівному дорожньому знаку місцеві знайшли шкуру і голову благородного оленя віком три-чотири роки.

За підрахунками бухгалтерії агрофірми "Подоляка" збитки акції вандалізму склали 310 тис грн.

Прес-служба агрофірми "Подоляка"


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua