Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Софія Федина: "Сьогодні українська державність стоїть перед серйозними викликами"

Hach | 16.07.2019 17:09

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

П'ятий президент України Петро Порошенко під час перебування на Хмельниччині представив команду партії Європейська Солідарність, яка йде в парламент, щоб не допустити реваншу проросійських сил.

Софія Федина: ''Сьогодні українська державність стоїть перед серйозними викликами''
"У цій команді новачки будуть працювати разом з досвідченими політиками, які зіграли далеко не останні ролі в тих позитивних змінах, які відбулися в країні останніми роками", – сказав він.

У першій десятці списку "Європейської солідарності" – волонтерка Софія Федина, яка під час зустрічі із прихильниками заявила, що українська державність сьогодні стоїть перед серйозними викликами і від кожного з нас залежить майбутнє країни.

Вона наголосила, що всі державницькі сили разом мають зупинити реванш проросійських сил і злочинці режиму Януковича не мають знову з'явитися у сучасній європейській Україні.

"Сьогодні час дати бій усім україноненависникам та провокаторам. Дати бій за те, щоб була Україна, а в Україні був український народ", – переконана Софія Федина.

Зміни в державі, які відбувались за президентства Петра Порошенка, надихали захисників України на перемогу. Світова коаліція на підтримку України, антиросійські економічні та політичні санкції змушували Кремль платити дуже дорогу ціну за порушення суверенітету нашої держави. Сьогодні ж вище керівництво держави зазнало серйозної поразки на міжнародній арені, а втікачі режиму Януковича вже відкрито обіцяють зачистити від патріотів український простір.

"Наша команда буде рішуче протистояти цим проявам, – заявила Софія Федина на зустрічі з виборцями.

Вона закликала усіх, кому не байдужа Україна, об'єднатися навколо "Європейської Солідарності" та зупинити реванш проросійських сил.

"Ми ніколи не підемо на союз з п'ятою колоною Януковича. Це політичні сили, які намагаються принести до нас в дім "русскій мір". Крім нас немає кому дати їм відсіч.

У 2014 році ми об'єдналися та дали бій агресору. Якби ми не були разом, зараз ворог міг би бути у Києві, чи у Львові. Сьогодні знову іде бій. І він іде не за те, хто буде в парламенті, а за те, чи буде Україна взагалі", – додала Федина.

"Давайте будемо чесні: бій буде важкий. Багато хто буде намагатися згорнути все, за що ми воювали 5 років. Але коли ми воювали 100 років тому – нас було мало і в нас не було держави. Коли ми воювали в часи Другої світової – нас було мало і в нас не було своєї держави. А сьогодні у нас держава є. Це найдовший період української державності за всі часи. І нас сьогодні багато. Ми сильні – і ми обов'язково переможемо", – наголосила Софія Федина.

Довідково. Софія Федина – співачка і телеведуча, активний громадський діяч (член Президії Всесвітньої федерації українських лемківських об'єднань, політолог-міжнародник. Кандидат політичних наук (спеціалізація: міжнародні відносини та дипломатична служба). Доцент кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби Львівського національного університету імені Івана Франка. З березня 2014 волонтер АТО/ООС.

Лауреат Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України (2017). Кавалер Ордена імені Княгині Ольги III ступеня.

Під час подій Революції Гідності була ведучою львівського Євромайдану.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua