Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Як депутат Юрій Бублик у бабусь знижку на гриби вимагав

Hach | 12.07.2019 17:09

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Народного депутата України Юрія Бублика потролили за історію, коли він сторгував 20 гривень знишки у бабусь, котрі торгують грибами на трасі Полтава – Селещина.

Як депутат Юрій Бублик у бабусь знижку на гриби вимагав
Цю історію на своїй сторінці опублікував політтехнолог Володимир Горковенко.

"Якісь дрібні депутати пішли. Навіть на грибах економлять. Це не жарт! Цю історію зустрів в коментарях під дописом про полтавського нардепа на ім'я Юрій Бублик. З одного боку, нічого дивного в цьому немає – "зубожіння" тотальне! Та й торгуватися на трасі – нормальна річ", – написав Володимир Горковенко.

Втім, політтехнолог звернув увагу, що нардеп зовсім не бідна людина

"Цей нардеп, як стверджують журналісти, за один похід у найдорощий у Києві магазин брендового одягу Sanahant, що за кілька кроків від Верховної Ради, викинув 200 тисяч гривень! Увага!!! 200 тисяч гривень! Це місячна пенсія кількох великих сіл його 145 виборчого округу! І це не враховуючи відпочинок на дорогих французьких курортах, придбання нового авто та декларування автопарку з кількох престижних автомобілів, які йому просто хтось дав "покористуватися". Блін, і цей Бублик ще торгується за гриби?!!!", – написав Володимир Горковенко.

На йолго думку "це вже якесь дно!..."


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua