Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Блогер Андрій Карпов зірвав оплески рівняноднією фразою

Hach | 9.07.2019 12:32

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

У Рівне завітав відомий блогер, якого неодноразово проклинали в ефірі російського телебачення. Він ведучий мега-популярної програми "Вата-шоу", котра висміює зверхність та пихатість росіян. Це Андрій Карпов, більш відомий як Андрій Полтава. Нині він балотується до Верховної Ради за списком партії Петра Порошенка "Європейська солідарність"

Блогер Андрій Карпов зірвав оплески рівняноднією фразою
Андрій Карпов (Полтава) один із тих хто оновив склад партії 5-го Президента Петра Порошенка. Загалом команда "Європейської солідарності" на 70 відсотків складається з українців без політичного минулого, однак загартованих вогнем війни.

Під час зустрічі з рівнянами Андрій Карпов зірвав оплески влучною цитаю щодо майбутньої перемоги у війни України з Росією. "Всім нашим ворогам, нашим агресорам, Російській федерації, яка продовжує війну проти України хочу сказати – ми вас хрестили, ми вас і відспіваємо!", – заявив блогер

"5-тий Президент гарантує після подолання зовнішніх і внутрішніх ворогів почнеться розквіт держави! "Так буде зі вступом до ЄС! Чому? Бо вступ до ЄС це – є верховенство права, це є демократія, це є свобода слова, це є свобода зібрань, це є європейськість, і врешті решт, це є рівень життя людей! Перевірте як живуть вони в російській зоні відповідальності, і як живуть люди в ЄС. Це є наша мета!", – заявив Андрій Полтава.

Блогер зазначив, що вороги йдуть різними шляхами – і війною,

й інформаційними атаками намагаються підірвати Україну зсередини. "Ми точно

вистоїмо. Ми сильна держава, у нас сильна церква, у нас сильна мова, Господь

чує наші молитви і правда є з нами. Я є оптиміст і закликаю вас до цього", -

наголосив член списку "Європейської солідарності Андрій Карпов.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua