Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Блогер Андрій Полтава: "Не допущу у Верховній Раді "вата шоу"..."

Hach | 9.07.2019 12:10

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Відомий блогер та телеведучий програми "Вата шоу" на телеканалі "Прямий", а нині кандидат до парламенту від політичної партії "Європейська Солідарність" Андрій Карпов (творчий псевдонім Полтава) побував у Рівному.

Блогер Андрій Полтава: ''Не допущу у Верховній Раді ''вата шоу''...''
Програма в Андрія Полтави в обласному центрі була насичена, але нам вдалося записати з ним доволі цікаве інтерв'ю.

- Андрію, Ви відомий в Україні блогер і телеведучий. Навіщо Ви йдете в парламент?

- Тому що не хочу, аби у Верховній Раді був реванш "ватників". На жаль, їх, скоріше за все, буде багато у новому складі парламенту. І для мене, як для людини, яка активно бореться з "ватою", дуже важливо, щоб ми не дали змоги здійснити реванш, про який мріють російські окупанти.

- Ваш номер у списку "Європейської Солідарності" 30. Думаєте, що Вам вдасться потрапити до парламенту?

- Так. Я відвідую дуже багато міст в рамках нинішньої передвиборчої кампанії. І за останні сім днів я побував у 14 містах Західної України, говорив з людьми і переконався – нашу політичну силу підтримують люди на цих виборах.

- Чому?

- Тут насправді немає нічого дивного. "Європейська Солідарність" – це потужна політична сила з сильною командою кандидатів, які були обрані на партійних праймеріз. Якщо наш перший номер Петро Порошенко – це досвідчений політик-державник, який зробив для України більше, ніж усі інші президенти, то я, тридцятий номер в списку – політик молодий, але мені є в кого вчитись. Тобто наша команда – це сплав досвіду та молодості, а ще й патріотизму. Тому за нас проголосують патріоти України. Тим більше, що поряд зі списком на вибори йде потужна команда кандидатів-мажоритарників, таких як Олексій Муляренко, які показали, як вони вміють працювати. Я пишаюсь тим, що такі достойні люди, як Олексій Муляренко, сьогодні є в нашій команді.

- Ви говорите про небезпеку реваншу. Наскільки він можливий?

- Якщо не оберемо до парламенту достатню кількість депутатів-патріотів – він буде неминучим. Україна – це парламентсько-президентська республіка, і тому від того, хто стане депутатом Верховної Ради, залежить майбутнє України. Хочу попросити тих людей, які дивляться мене в інтернеті та по телебаченню – голосуйте 21 липня за нашу потужну команду "Європейська Солідарність". Це потрібно не Андрію Полтаві, це потрібно вам, тому що ми вас захистимо і разом переможемо ворога.

Записав Володимир Конєв, газета "Рівне вечірнє".


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua