Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Порошенко на Хмельниччині: гідна відповідь провокаторам

Hach | 8.07.2019 14:00

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

4 липня Хмельниччину відвідав лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко разом із командою. Партійці побували в селищах Меджибожі, Ярмолинцях, містах Хмельницькому, Дунаївцях та Кам'янці-Подільському. Оголошення про візит опублікували вранці 4 липня на сторінці "Європейська Солідарність – Хмельниччина" у Facebook.

Порошенко на Хмельниччині: гідна відповідь провокаторам
У Хмельницькій області команда "Європейської Солідарності" відвідала Меджибіж, Ярмолинці, Хмельницький, Дунаївці та Кам'янець-Подільський. Здебільшого зустрічі з громадами відбувалися без серйозних інцидентів. Однак у Хмельницькому та Ярмолинцях спостерігачі ОПОРИ зафіксували суперечки з представниками "Національного корпусу" й ВО "Свобода", а в Кам'янці-Подільському – короткочасну сутичку з провокаторами Анатолія Шарія, котрі супроводжують 5-го Президента повсюди.

Зустрічі партійців з громадами в Меджибожі та Дунаївцях відбулися без інцидентів.

У Хмельницькому запланована прогулянка кандидатів у нардепи від "Європейської Солідарності" вулицею Проскурівською розпочалася із запізненням. При цьому Петра Порошенка та його команду супроводжували не лише місцеві партійці та прихильники, але й представники "Національного корпусу", які намагалися спровокувати п'ятого президента України на конфлікт.

Проплачених "тітушок" чомусь не хвилює ні голова СБУ Баканов з дружиною росіянкою, ні керівник Зонішньої розвідки Бухарєв з нагородою від ФСБ. Тому прихильники Петра Порошенка кричали цих "аваківським тітушкам" – "Ганьба "Нацкорпусу"!"

У Кам'янці-Подільському, як повідомляє спостерігачка ОПОРИ, під час виступу Петро Порошенко закликав своїх прихильників "допомогти відпустити кульки" начебто симпатику Анатолія Шарія, після чого виникла штовханина, яка, утім, тривала недовго.Варто зазаначити, що соратники Петра Порошенка по "Європейській солідарності" вправно відтіснили провокаторів проросійського наймаця Шарія

Окрім зустрічі з Петром Порошенком та кандидатами в народні депутати від партії в багатомандатному виборчому окрузі Софією Фединою, Віталієм Гайдукевичем та Андрієм Карповим (Полтавою), у Кам'янці-Подільському відбувся також концерт за участі гуртів "KOZAK SYSTEM" і "ХАС".


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua