Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Мне нужна команда особенных людей. Это – моя амбиция", – говорит Павел Климкин.

Hach | 8.07.2019 12:36

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Минулого четверга лідер політичної партії "Європейська солідарність" та п'ятий президент України Петро Порошенко, перебуваючи із візитом на Хмельниччині, завітав у Ярмолинці. Його тепло зустрічали жителі Ярмолинеччини на центральній площі селища біля пам'ятника безсмертному Кобзареві.

 Мне нужна команда особенных людей. Это – моя амбиция'', – говорит Павел Климкин.
Вітаючи присутніх на зустрічі, Петро Олексійович найперше сказав: "В Ярмолинцях вже більше п'ятисот років працює Магдебурзьке право. Ярмолинці – місто, звідки Україна мала можливість іти в Європу".

Під час виступу Петро Порошенко окреслив головні завдання партії "Європейська солідарність", яка йде до українського парламенту: "Наша мета – це ще сильніше і потужніше рухати Україну в Євросоюз. Я твердо переконаний, що те, що ми зробили за п'ять років, нас значно наблизило до Євросоюзу і сьогодні я тут, у Ярмолинцях, перш за все для того, щоб подякувати кожному з вас, подякувати і низько вклонитися..."

Петро Порошенко подякував людям за підтримку його у 2014 році на виборах Президента України, а також у 2019 році, бо більше трьох мільйонів українців підтримали його у першому турі, і чотири з половиною у другому турі президентських виборів. А це за словами Петра Порошенка, досить велика сила, щоб далі рухатися вперед і відстоювати надбання попередніх п'яти років.

Він застеріг від дій, що розколюють українське суспільство. Натомість сказав: "Я пишаюся тим, що на "Законі про мову" стоїть мій підпис як Президента України. Я не дозволю руйнувати нашу церкву, бо з Божою допомогою Православна Церква України отримала світове визнання. І Томос, який отриманий із рук Вселенського Патріарха, є свідченням цього визнання, а головне – ми зняли московське ярмо із нашої церкви".

Петро Порошенко акцентував, що лише "Європейська солідарність" здатна об'єднатися і захистити країну від реваншу. Так само вказав на нанесений удар по українській дипломатії, поверненням Росії в ПАРЄ. Тому під загрозою опинилися санкції проти Росії.

Петро Порошенко представив команду "Європейської солідарності", до якої входять Андрій Парубій, Ірина Геращенко, Герой України, командувач десантно-штурмових військ Михайло Забродський, молодий науковець, доцент, кандидат наук, волонтерка, голос Львівського Майдану Софія Федина, безстрашна Яна Зінкевич, яка 18-річною дівчиною поїхала на фронт і створила батальйон медичної служби "Госпітальєри", особисто врятувала життя більше трьохсот наших воїнів, відомий тележурналіст Віталій Гайдукевич, який створив однострой української армії, волонтер і доброволець, Ахтем Чейгоз, який три роки провів у в'язниці в Криму, який не продав український паспорт і разом із Мустафою Джамільовим, головою Меджлісу кримсько-татарського народу є у лавах "Європейської солідарності", Андрій Карпов (Полтава), український відеоблогер, волонтер, ведучий інтернет-шоу "Вата-шоу", який своєю діяльністю зупиняє інформаційні провокації та фейкові новини, які фінансуються Росією.

Присутні на зібранні тепло вітали членів команди "Європейська Солідарность", які прибули на зустріч разом із Петром Порошенком та виступили перед громадою. Це Віталій Гайдукевич, Софія Федина, Андрій Полтава. Спікерів тепло приймали жителі Ярмолинеччини, підтримуючи гучними оплесками.

Проголовувати за "Європейську Солідарність" – означає підтримати Європейське майбутнє України та її членство у безпековому альянсі НАТО: це головний меседж, який члени команди Петра Порошенка доносили до виборців під час зустрічі. Завершилась зустріч виконанням Славня України, високим емоційним піднесенням, спільними фото та селфі, і, звісно, національним гаслом "Слава Україні! – Героям Слава!"

Газета "Вперед"


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua