Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Як у Вінниці провалилась провокація прихильників Шарія

Hach | 8.07.2019 00:00

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

3 липня у Вінниці відбулася передвиборча зустріч з експрезидентом Петром Порошенком та представниками його політичної сили "Європейська солідарність". На концерт, який проходив біля Вежі, прийшло кілька десятків прихильників Анатолія Шарія. Поціновувачі проросійського блогера стояли з кульками червоного кольору.

Як у Вінниці провалилась провокація прихильників Шарія
Близько півсотні людей з червоними кульками згуртувалися безпосередньо біля сцени. Під час виступу вони неодноразово намагалися перекричати як спікерів, так і самого Порошенка. Представники політсили не соромилися апелювати до опонентів та звинувачувати їх.

Прихильники "Європейської солідарності" активно протистояли "шаріївцям". Вони перекрикували прибулих схвальними вигуками, а також принесли кульки чорного кольору, що ніби утворило забарвлення повстанського прапору.Організовував людей киянин Микола Гладенький, який зазначений 8 номером у виборчому списку "Партії Анатолія Шарія". Наприкінці зустрічі між ним та атовцями сталася перепалка.

Гладенький через інцидент навіть звернувся до поліції із заявою про побиття. Також намагалися на написати заяву про пошкодження їхніх кульокЗагалом зібрання пройшло досить мирно. Люди, які прийшли послухати Порошенка, вступали в перепалки з любителями кульок, але окрім згаданого випадку до агресивних дій, як з однієї сторони, так і з іншої, не доходило.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua