Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Петро Порошенко   Вінниця   Анатолий Шарій   Андрій Гижко   Олена Верлан   Руслан Демчак   Іван Мельничук   Іван Спориш   Михайло Вдовцов   Олександр Грамарчук   Олександр Крученюк

Петро Порошенко у Вінниці застеріг від реваншу кремлівських сил

Hach | 7.07.2019 23:53

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Вінничани зібралися ввечері 3 липня на Європейській площі для зустрічі з п'ятим президентом Петром Порошенком і кандидатами у депутати від "Європейської солідарності", яких він представляв.

Петро Порошенко у Вінниці застеріг від реваншу кремлівських сил
У своїй промові лідер партії підкреслив, що під час гібридної війни, яку нав'язали Україні, потрібно згуртуватися, він особисто і його однодумці не збираються встромляти "палки в колеса" новій владі, а навпаки готові заради всіх українців підставити плече.

Вечір "Європейської солідарності" розпочався концертом відомих виконавців – гуртів "Ot Vinta" і ХАС. Яз зізнався лідер Юрко Журавель, хоча він з Рівного, але чудово знає Вінниччину, оскільки дитинство його пройшло у Гайсині, а до обласного центру школярем часто їздив на олімпіади. Особисто він команду Порошенка підтримує через спільні проєвропейські погляди.

Коли на сцену біля вінницької Вежі вийшов Петро Порошенко, він звернув увагу на "бандерівські кольори" – чорний і червоний. Кілька десятків прихильників проросійського блогера Анатолія Шарія намагалися вчинити провокацію і прийшли на зустріч з політиком з червоними кульками. Вінничани прихопили з собою чорні... Тому здалеку виходила цікава композиція.

Петро Олексійович нагадав про реєстрацію ЦВК кандидатами у нардепи проросійського блогера Анатолія Шарія і голови АП часів Януковича Андрія Клюєва.

"Це називається реванш. Реєстрація Клюєва і Шарія будуть скасовані. Генеральна прокуратура заявила, що заарештує Клюєва, як тільки він перетне кордон. І Шарія чекає така ж доля. Це наступ п'ятої колони, наступ Кремля. Вони працюють за кремлівські гроші. Коли завтра такі як вони спробують вийти під Конституційний суд, скасувати закон про декомунізацію, аби поставити істуканів Леніна, ми не дозволимо цього. Коли завтра вони спробують скасувати люстрацію, яка забороняє таким як вони заходити у владу, наша команда не дозволить. Як наша "молодіжка" змусила керівництво університету Шевченка відмовитися від визнання професором Портнова, так і ми не дамо скасувати надбання Революції Гідності", – заявив П. Порошенко.

Також очільник "Європейської солідарності" нагадав про те, що за останні п'ять років відновилося книговидання українською мовою і створені чудові українські кінострічки. І в українців є попит саме на україномовну продукцію. Також він нагадав про відродження ЗСУ.

"Вінниччина дала найбільший відсоток воїнів, які записалися за контрактом до лав Збройних Сил. Вінниччина – одна з лідерів за переходом парафій з московської церкви до нашої – української. РПЦ і Кремль ніяк не можуть змиритися, що українці зняли ярмо з шиї, отримавши нашими спільними зусиллями від Вселенського патріарха томос, як визнання української церкви. І я дякую вам за це. Тому невипадково, що мова, армія і віра стали предметом атак кремлівської п'ятої колони", – наголосив Петро Порошенко.

Він зупинився і на нинішніх втратах України у площині зовнішньої політики. За словами п'ятого президента, була створена потужна світова коаліція, залишивши агресора в ізоляції. Але діюча влада під час війни оголосила про скорочення української армії на 100 тисяч і залишається осторонь важливих дипломатичних процесів, через що до ПАРЄ повернули Росію.

"Хто буде захищати Україну? Папірці будапештських меморандумів? Ні. Ми захистимо армію, і армія буде боронити незалежність і державу. Бо український народ довіряє своїй армії... А ще вони хочуть організувати референдум "про мир", створити двопалатний парламент... Наша команда привчила міжнародних партнерів, що нічого у світі не вирішується за Україну без України. Як тільки поставало питання, яке пов'язане з нашою державою, я виступав на різних майданчиках і змушував увсіх прислухатися. Що відбувається зараз? У Німеччині і Франції розводять руками, кажучи, якщо вам не потрібно, ми за вас відстоювати інтереси України не будемо", – підкреслив лідер "Європейської солідарності".

Він наголосив, що зібрав оновлену команду, аби створити у парламенті потужну фракцію, яка б не дозволила "п'ятій колоні" реалізувати план реваншу, повернення держави до російської орбіти. Але Петро Порошенко зазначив, що навіть у парламентській опозиції не збирається працювати на деструктив за принципом "чим гірше, тим краще". Навпаки, його політична сила пропонує підставити плече владі у вирішенні багатьох питань, які є нагальними для України і українців. Аби нашу державу поважали, а в агресора не було шансів здолати її.

Також Петро Порошенко представив команду, з якої йде на вибори, а саме кандидатів у мажоритарних округах Вінниччини. Серед них переважно люди, які чудово знайомі вінничанам. Це перший заступник голови Вінницької ОДА Андрій Гижко, медична юристка і волонтерка Олена Верлан, чинні депутати Руслан Демчак, Іван Мельничук та Іван Спориш, очільник Ямпільської РДА Михайло Вдовцов, військовий Олександр Грамарчук, заступник голови ОДА Олександр Крученюк.

"У військовому шпиталі я – волонтерка. І знаю тільки одне: для кожної жінки найбільш важливо у світі, коли здорові і живі її рідні, коли над ними мирне небо. На сьогоднішній день Вінниччина прийняла черговий борт з пораненими. І я розумію, якщо йде вказівка не стріляти у відповідь, то кількість наших дітей, які приходитимуть бортами, буде зростати. Від імені тих мам, яким допомагаю у службі "Евакуація 200", від імені тих дітей, які вже ніколи не повернуться додому, в ім'я своїх двох дітей, які стоять на захисті України, я пропоную об'єднатися і тих, хто нас захищає на Сході, захистимо тут – на цій землі", – зазначила О. Верлан.

Народного депутата Івана Мельничука Петро Порошенко представив, як "офіцера нашого парламентського спецназу", члена комітету по боротьбі з корупцією.

"Щиро вдячний за ту підтримку, яку 5 років мала наша партія і депутати, і ми могли приймати ініційовані нашим президентом закони по боротьбі з корупцією, для інтеграції до євроатлантичної спільноти. Я особисто постійно боровся з брехунами, які не давали нам рухатися у бік Європи. Але ми рухалися, рухаємося і будемо рухатися", – сказав І. Мельничук.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua