Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

КОМАНДА "ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СОЛІДАРНОСТІ" ЩОДНЯ ЗДОБУВАЄ ПЕРЕМОГИ НАД "П'ЯТОЮ КОЛОНОЮ"

Hach | 7.07.2019 21:41

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Петро Порошенко представив свою команду на Хмельниччині та обізвав Анатолія Шарія "кремлівським покидьком"

КОМАНДА ''ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СОЛІДАРНОСТІ'' ЩОДНЯ ЗДОБУВАЄ ПЕРЕМОГИ НАД ''П'ЯТОЮ КОЛОНОЮ''
Команда "Європейської Солідарності" – єдина проукраїнська сила, яка ефективно протистоїть російському реваншу всередині України і на міжнародні арені, навіть не будучи при владі. Хоча на нинішніх виборах представлена ціла низка нібито проукраїнських партій, у період активізації прокремлівської "п'ятої колони" вони демонструють пасивність і нездатність відстоювати національні інтереси України та українців.

Про це заявив лідер "Європейської Солідарності", п'ятий президент України Петро Порошенко під час виступу перед громадою села Меджибіж на Хмельниччині.

"Сьогодні, коли стало важко, коли треба було битися за те, щоби "януковичі" не пройшли в Верховну Раду, в ЦВК пішли саме "Європейська Солідарність", і вчора скасували реєстрацію Клюєва, Шарія. Коли всі мовчали – ми пішли до Конституційного суду і сьогодні зупинили скасування Закону про люстрацію. Коли Нацрада була заблокована представниками Коломойського – ми примусили їх сьогодні зібратися на засідання, і під нашим тиском було продовжено ліцензію Армії ФМ. Армія ФМ на лінії зіткнення продовжить мовлення. Оце є український спецназ", – наголосив Петро Порошенко.

Він підкреслив, що на відміну від інших партій, нові обличчя "Європейської Солідарності" – це люди, які боронили України протягом останніх п'яти років і на фронті, і в інформаційній війні, і на інших ділянках.

Саме цей унікальний досвід захисту держави допомагає сьогоднішній команді "Європейської Солідарності" щодня здобувати перемоги над "п'ятою колоною". Та найбільше ці якості знадобляться у Верховній Раді наступного скликання.

На зустрічі із виборцями у Кам'янець-Подільському Петро Порошенко звернувся до тих, хто прийшов із кульками на підтримку проросійського відеоблогера Анатолія Шарія, якому відмовили в реєстрації на парламентські вибори.

Він сказав, що "негоже 20-річному чоловіку бавитись з кульками, бо у цьому віці треба служити в армії".

"За кремлівські гроші вони наймають нам таких вибл*дків. Ганьба Шарію!", – додав Порошенко.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua