Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Хто є Хто в Україні. Юлія Тимошенко (частина 2)


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Тепер перед виборами 31 березня 2019 року на всіх кандидатів виливаються ріки бруду. В цій статті робиться неупереджений короткий аналіз всіх плюсів і мінусів одного з кандидатів

Що позитивного зробила Ю.Тимошенко в Україні?

На початку ми приділили трішки уваги тим процесам, які відбувались в Україні останні 20-30 років.

Юлія Тимошенко була перша, на всьому пострадянському просторі, яка почала щось робити для населення. Ні В.Ющенко, ні Порошенко, ні тим більш Янукович, чи інші якісь сили, які були при владі, про це навіть не думали. Вони були частиною тої системи-матриці яка низила Україну.

Незалежно від того, чим закінчиться ця політична війна в Україні, населення України в майбутньому буде вдячне Ю.Тимошенко. Ми можемо критикувати Ю.Тимошенко за помилки чи "помилки", вона може комусь не подобатись, її хтось може ненавидіти, ми можемо їй приписувати різне походження, але це єдина в Україні людина-боєць, єдиний в Україні ЧОЛОВІК. Знаходячись більше двадцяти років під постійним політичним, правовим, інколи фізичним тиском чоловічої "вовчої зграї", вона вистояла. Сотні пихатих, бундючних чоловіків, які інколи падають в обморок від яйця, за цей час зійшли з дистанції або зійдуть, а вона падала і піднімалась. "Мускулистий" Кличко заявивши про своє бажання стати президентом викликав велику надію у людей. Але після декількох "розмов" банально здався та "ліг" під Порошенко. Таких людей як Тимошенко не можна не поважати. Ю.Тимошенко- це виняткове явище не лише української історії, але і світової. Вона увійде в усі підручники світу.

Сьогодні Україна виживає лише дякуючи українській жінці. Вся ця чоловіча "елітна" шпана більше 30-ти років нищить Україну, а нижча чоловіча шпана опустила руки, спилась, деградувала, стогне "немає роботи", "немає за що жити", "нас не цінять" та може вживати ще десятки епітетів в своє виправдання. Але жінки не стогнуть. Вони їдуть на заробітки, садять городи, народжують та виховують дітей. Якщо для цього потрібно два городи, беруть два, якщо потрібно дві корови, щоб вижити, вони тримають дві. Жінки працюють, підтримуючи своїх чоловіків. Чоловіки! Досить хникати. Станьте нарешті чоловіками, як в сім'ї так і в суспільстві! Не можете тримати зброю, тримайте лопату на городі. Але якщо ви ні на що не здібні, то віддайте все в жіночі руки, а там гляди і самі якось перекантуєтесь;

- на посаді віце-прем'єра вона вперше перервала корупційні схеми в енергетиці, в результаті збільшились надходження до бюджету, що в свою чергу стало оцінкою успішності роботи уряду В.Ющенка. Вона побудувала енергетичний ринок України, який перший раз за часів незалежності почав працювати на державу. До її приходу в уряд всі розрахунки між підприємствами здійснювались через бартер, вона примусила всіх вести розрахунки тільки грошима. Уряд скасував біля 250 постанов попередніх урядів, про пільги окремим підприємствам та відмінив взаємозаліки. В бюджет перший раз пішли реальні гроші. Такі дії дуже вдарили по інтересах енергетичної мафії України і особисто Л.Кучми. За свідченнями О.Рибачука, одного з найближчих соратників В.Ющенка, після перших реформ, які почала проводити Ю.Тимошенко в газовій сфері, гінці з адміністрації Л.Кучми обіцяли В.Ющенку навіть президентську посаду за однієї умови – здати Юлю. Якщо на початку він ще противився, то пізніше він її здав. Як ми бачимо тепер з позиції 2019 року, можливо, В.Ющенко тоді і сам злякався. Наступним її кроком була реформа вугільної промисловості. Це прямо задівало інтереси донецьких, вона вибивала з-під них один з основних стовпів їхнього збагачення. Але вона була звільнена з посади та посаджена до в'язниці.

- в 2000-2001 р. р. Ю.Тимошенко почала ворушити кучмівське болото та організувала рух "Повстань Україно" та "Україна без Кучми". Це був практично перший в світі в сучасні часи масовий рух людей проти диктатури, корупції та покращення свого життя. Україна пізніше в 2004 році показала приклад, що при об'єднанні всього населення можна досягнути успіху. З того часу, люди в багатьох країнах світу повставали проти тиранії, але першими були українці!

- не В.Ющенко, а Ю.Тимошенко була символом Майдану в 2004 році. Ющенко на це ні фізично, ні морально не був здатний. Коли Голова ЦВК С.Ківалов оголосив результати виборів та визнав В.Януковича переможцем в листопаді 2004 року, то Ю.Тимошенко закликала людей не здаватись та боротись проти сфабрикованих виборів. Вона закликала людей йти до президенських та урядових палаців. В результаті – Майдан, почалась Помаранчева революція, яка прославила Україну. Ю.Тимошенко була символом Майдану. Вона надихала учасників Майдану своїми виступами. Наша найбільша помилка, що ми зробили В.Ющенка лідером, повірили в "месію".

- Ю.Тимошенко і БЮТ майже єдині, хто голосував проти кучмівської реформи конституції в 2004 році і в 2006-2007 роках, лише БЮТ виступив з ініціативою конституційної реформи через референдум, а В.Ющенко і НУ завжди були проти референдуму про конституційну реформу, лише в останні дні свого правління, він про неї згадав.

- Ю.Тимошенко практично єдина яка не підписала сумнозвісний та зрадницький "Меморандум національної єдності" з Януковичем ініційований В.Ющенко. Лише 6 людей з її фракції голосували "ЗА" при затвердженні В.Януковича на посаду ПМ.

- Ю.Тимошенко виступала ініціатором реприватизації та повернення до державної власності вкрадених підприємств. Вона перепродала Криворіжсталь, відсудила від донецьких Дніпроенерго, вона почала виплачувати вкрадені в громадян заощадження Ощадбанку СРСР. Практично все, що було зроблено в економіці України позитивного, було ініційовано нею. До речі, перепродавши Криворіжсталь, Ю.Тимошенко підписала собі вирок. Україна отримала додаткових позабюджетних 24 мільярда гривень, які уряд планував направити на розвиток держави. Але це не влаштовувало В.Ющенка та його різних "любих та нелюбих друзів". Вони не могли допустити, щоб такі великі гроші пройшли мимо їхніх кишень. Але для цього потрібно було прибрати Ю.Тимошенко зі своєї дороги;

- Ю.Тимошенко і БЮТ єдині, хто виступали проти появи посередників в поставках енергоносіїв в Україну, проти корумпованої приватизації та були ініціаторами реприватизації. В квітні 2011 року вона оприлюднила інформацію, що в 2010 році в офшори було виведено 28,7 мільярдів доларів. Це сума, яка дорівнювала бюджету України за 2010 рік. Тобто, закривши офшори, можна автоматично збільшити бюджет в два рази. Також вона повідомила, що напише в прокуратуру заяву про злочин і додасть усі цифри про суму грошей, які виведені в офшори та емісію, бо це злочини, які були зроблені не без участі президента В.Януковича. Хоч тепер ми розуміємо, що такими заявами вона підготувала свій арешт влітку 2011 року;

- в грудні 2009 року в ВР лише БЮТ голосував проти відміни пакету антикорупційних законів;

- Ю.Тимошенко призупинила афери двох "Вікторів" Росукренерго та Венко Прикерченське.

Але найголовніше, що під час світової кризи 2008-2009 років в Україні не відбулось дефолту, продовжувались виплати зарплат та пенсій, уряду Тимошенко вдалось закласти основи виходу України з кризи. В кінці 2009 та початку 2010 року в Україні почав зростати ВВП. Але потрібно мати на увазі, що уряд Тимошенко це зробив під час найбільшої за останні роки кризи, при щохвилинному злочинному саботажі діючого президента В.Ющенка разом з ПР та ВР. Те, що вдалось зробити Ю.Тимошенко в тих умовах, ми можемо назвати Подвигом. Вона врятувала на тому етапі Україну.

Саме прикре, що до хору "воровка", "непрофесіоналка", "популістка", "нищить економіку України" та багато інших епітетів, крім домогосподарок, приєднується навіть вища наукова та творча інтелігенція з економічною освітою. Я розумію, що в науковців може бути заангажоване відношення до неї, або чисто жіноча заздрість. Але будь-який викладач економічного університету, може взяти сам, або дати студентам, для курсових та дипломних проектів теми "Аналіз політичної та економічної діяльності президентів та урядів України за останні 30 років". Потрібно просто взяти всі укази президентів, всі постанови урядів та Верховної ради за ці роки, а потім зробити аналіз, які це мало наслідки в історії України. Студенти народ енергійний, який ще живе в ідеалістичному світі та не розбещений, тому вони можуть дати відповідь: хто крав а хто не крав, хто писав укази під себе, а хто для "маленького українця", які постанови зіграли позитивну роль, а які були трагічними. Будь-які висновки базуються на фактах та аналізі. Всі націонал-патріоти, oпираючись на свої емоції, малюють ікони з Ющенка, а я на фактах хочу доказати, що ВІН Є В УКРАЇНІ НАЙБІЛЬШЕ ЗЛО за останні, як мінімум 30 років. Він наніс Україні величезне економічне ЗЛО, яке погубило Україну, і яке пізніше переросло в політичну та національну зраду.

Які наслідки для України можуть бути коли Тимошенко стане президентом?

Позитивні:

1. Тепер Україною править абсолютно корумпована система-матриця з представників-олігархічно кримінальних структур, яка садила її два рази до в'язниці. Вона практично єдина яка може чисто з помсти зламати хребет у системи-матриці і знищити інститут олігархів, як такий. Це головне завдання наступного президента. Якщо цього не зробити то ми можемо втратити Україну. Вона вже пообіцяла, що на другий день після виборів закриє всі аеропорти для членів системи-матриці.

2. Після знищення олігархічної системи і коли не будуть красти, Україна почне розвиватись. Тут може бути безліч шляхів і ми не будемо вдаватись в деталі.

3. Безумовно вона являється дуже обізнаною людиною в системі газопостачання і енергетики. Тому якщо вона проведе реформи і прибере від цього корита всіх посередників та корупціонерів то це буде великим досягненям.

Негативні:

1. Існує небезпека, що вона створить свою власну систему-матрицю з її команди чи її оточення. Також, як бувало раніш, вона може прийняти до себе людей, які тепер являються "членами" системи-матриці.

2. В неї присутній ще старий пострадянський стиль керівництва, який не має нічого спільного з сучасними вимогами.

3. Вона може знову зрадити людей які її приведуть до влади і зробити ставку на старі кадри.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua