Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Д. Снєгирьов   ГІ Праа Справа   ЗРК   Стріла-10   Луганськ   Ровеньки   ЛНР   РНБО   АТО

ЗРК "Стріла-10" міг потрапити до рук терористів на Донбасі лише з РФ


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

В РНБО підкреслювали, що такий комплекс міг потрапити в руки терористів лише з Російської Федерації.

ЗРК ''Стріла-10'' міг потрапити до рук терористів на Донбасі лише з РФ
В самопроголошених "ДНР" і "ЛНР" постійно заявляють про те, що все наявне у них озброєння – трофейне, а амуніція передана "волонтерами", що підтримують бойовиків.

Днями офіцер ЗСУ Анатолій "Штірліц" Штефан на своїй сторінці у Фейсбук опублікував відео, на якому зафіксовано військову техніку, а саме: ЗРК "Стріла -10", який є на озброєнні угруповань бойовиків "ЛНР" і "ДНР". "На це раз "шахтарі" з 1 АК окупантів дістали аж цілі батареї ППО, оце треба вчитися. І авжеж вони у шахтах їх взяли прямо з екіпажами їхтамнетів", – повідомляє Анатолій Штефан.

https://www.facebook.com/anatoliy.shtefanshtirlitz.7/videos/193891508236469/

ЗРК "Стріла -10" призначений для візуального спостереження та знищення повітряних цілей на малих висотах. Прийнятий на озброєння в 1976 році.

2 липня 2014 року на вулицях окупованого Луганська, під час проходження колони бойовикі, було зафіксовано три БМП-2 та ЗРК "Стріла-10".

16 липня 2014 року у ЗМі була оприлюднена інформація з посиланням на РНБО, що на озброєнні терористів з'явився самохідний зенітно-ракетний комплекс "Стріла-10". В РНБО підкреслювали, що такий комплекс міг потрапити в руки терористів лише з Російської Федерації.

В серпні 2014 аналітичним відділом ГІ "Права Справа" було встановлено скупчення на автобазі в м. Ровеньки важкої бронетехніки, ЗРК та живої сили незаконних збройних формувань. 23 серпня 2014 року в результаті високоточного удару Збройних Сил України по виявленому об'єкту розвідкою підтверджено повне знищення бази терористів. "У місті Ровеньки Луганської області було встановлено скупчення на автобазі близько 40 броньованих машин, 3 ЗРК типу "Стріла-10" і до 500 найманців незаконних збройних формувань. Ймовірно – це екіпажі виявленої техніки", – розповіли тоді в штабі АТО.

https://glavred.info/.../288259-na-luganshchine-sily-ato-unic...

26 жовтня 2015 року місцевими джерелами "Права Справа" була зафіксована наявність важкої бронетехніки бойовиків, зокрема ЗРК "Стріла -10", на територіях промислових баз, що розташовані за адресою: пров. Краснодонський, поруч з базою ЛСТК.

https://www.obozrevatel.com/.../39278-chi-vidvodyat-vazhku-br...

Примітно, що бойовики "ЛНР" змушені були підтвердити інформацію "ПРАВА СПРАВА" про місце знаходження своєї бази в Луганську. 7 листопада на Youtube-каналі бойовиків "Юго-ВОСТОК информационно-аналитическое агентство" було опубліковане відповідне відео. На відео бойовиків можна побачити територію в районі промислових баз у пров. Краснодонський, на якій розміщуються військова техніка терористів.

https://myrotvorets.news/bojovyky-lnr-pidtverdyly-informa.../...

Варто зазначити, що це не перший випадок,коли бойовики вимушені підтвердити наявність живої сили і техніки в тому чи іншому місці їхнього базування після оприлюднення відповідної оперативної інформації аналітичного відділу ГІ "Права Справа".

У травні 2016 року "Права Справа" повідомила, що в районі тимчасово окупованого м. Ровеньки Луганської області розквартировано підрозділ ЗС РФ загальною чисельністю до 200 чоловік Крім живої сили, зафіксовано присутність 7 одиниць РСЗВ "Град", три ЗРК "Стріла-10", дві бмп та чотири бтр. Тоді, за інформацією місцевих джерел організації, з території Ростовської області (РФ) на територію тимчасово окупованих районів Луганської області були передислоковані окремі підрозділи 35-ої окремої гвардійської мотострілецької бригади (місце постійної дислокації – Алейськ (Алтайський край), в/ч 41659). 35-та бригада входить до складу 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу.

https://galinfo.com.ua/.../sniegyrov_v_okupovanyh_rovenkah_za...

Наразі одним з місць дислокації важкої бронетехніки і ЗРК бойовиків в окупованому Луганську є база "Транспеле" ТОВ "Лаа-Транс".

https://www.youtube.com/watch?time_continue=57&v=X_8eNoYPXVU

Крім того, наявність важкої бронетехніки бойовиків зафіксовано на території АТП 10927 за адресою: м. Луганськ, вул. Оборонна, 101-а. На території АТП створено базу для капітального ремонту пошкодженої бронетехніки бойовиків.

Д. Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua