Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

У Хмельницькому партія Тимошенко "прикормлює виборців наче бродячих собак"

Hach | 4.11.2018 10:46

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

"Питаю в одного дядька, а нашо вам пайок? Каже: "Я мамі в Красилівський район завезу... Дорослий працездатний нормально одягнений мужик, записується в ганебну чергу на пайок-подачку від партійного боса, стоїть в ганебній черзі, щоб завести мамі в район презента на 300 грн...", – переповів діалог блогер Андрій Попик.

У Хмельницькому партія Тимошенко ''прикормлює виборців наче бродячих собак''
У суботу в Хмельницькому, біля партійного офісу "Батьківщини" утворилася черга за продуктовими наборами, котрі роздавалися від імені керівника обласної парторганізації Олега Лукашука. Як повідомляє PRпортал про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив блогер Андрій Попик.

"Все чітко! За списками! Хто на 10:00 підходить, хто на 10:30, і т.д. Навіть молоді люди є і працездатні дорослі!", – написав активіст"Питаю в одного дядька, а нашо вам пайок? Каже: "Я мамі в Красилівський район завезу... Дорослий працездатний нормально одягнений мужик, записується в ганебну чергу на пайок-подачку від партійного боса, стоїть в ганебній черзі, щоб завести мамі в район презента на 300 грн...", – переповів діалог Андрій Попик.За словами акивіста за продуктовим набором від Олега Лукашука зібралася різна публика: "якийсь пацан років 25 прийшов мамі помогти принести, якась дівчина зі смартфоном стоїть в черзі чекає і т.д. – всі "голодающі""В руках смартфон а за гречкою стоїть. Маразм", – прокоментувала фото Ніна Карпова"Олег Лукашук 4 рази був депутатом Верховної Ради України. У Хмельницькій міській раді фракція Батьківщини – найбільша. Голова управління праці та соціального захисту населення – депутат від Батьківщини – Воронецький Слов'ян Ількович. Чому ці люди не можуть організувати цивілізовану офіційну матеріальну підтримку тим, хто дійсно нужденний, а змушують людей приймати подачки з партійного офісу від імені обласного партійного керівника?", – питає Андрій Попик

Водночас він зазначає, що "криміналу тут немає (бо юридично немає ще виборчої кампанії) " тому "партії зловживають отаким підкупом виборців у міжвиборчий період, прикормлюючи виборців наче голодних бродячих собак (хто гречку роздає, хто цемент, хто на відпочинок возить...) "Андрій Попик закликав формувати зневагу до підкупу виборців та "висміюйте своїх друзів/знайомих, які задіяні в таких роздачах/отриманнях".

"Ми повинні змушувати політиків – грати за правилами! Інакше вони крадуть наше майбутнє!", – вважає активіст


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua