Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Тріумф борця з баригами

Hach | 11.09.2018 00:33

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Незаконний перетин кордону завершився піврічною клоунадою в центрі Києва і ульотом головного антиБариги на гостинний Захід. Тепер, кажуть, у ресторанах Амстердаму можна побачити в зюзю п'яного Саакашвілі який просторікує як от повернеться він в Україну!... Повернеться він у Грузію!...

Тріумф борця з баригами
Вітаю всіх з річницею знаменної дати. Рівно рік тому кордон незаконно прорвав колишній президент Грузії, колишній голова ОдеськоїОДА, колишній громадянин України і прочая і прочая – Міхеіл Саакашвілі.

Це був справжній шок. Люди які себе позиціонували як альтернативу нинішній українській влади повелися так само як банда Гіркіна зі Слов'янськом – просто порушили кордон шляхом бійки з прикордонниками. Проте – кожна українська всепропадла тоді світилася як неонова реклама. От він!... Жаданий!... Який посадить корупціонерів!... Який забере у багатіїв і поверне народу!... Який побудує Україну 21 сторіччя за 70 днів (версія Саккашвілі), результати чого будуть відчутні за пару років (версія Сакварелідзе).

Дійшло до того, що адекватні, нібито, журналісти заспівали пісень про "перехід кордону з необхідності" та "влада сама примусила порушити". Вірно писав Фрейд, коли надто збуджена уява – розум здається.

Без перебільшення, зраднюки від Саакашвілі очікували дива. І диво сталося.

За півроку незаконного перебування в Україні ця колишня легенда пострадянської антикорупції встигла:

- продегустувати кухню найдорожчих ресторанів Львова

- скататися по країні кортежем крутих іномарок, ігноруючи ДПР і зауваження працівників поліції

- зібрати в центрі Києва низку мітингів чисельністю від 1 до 5 тис. осіб. Один єдиний раз мітингарі зуміли таки зібрати біля 14 000 – і перебільшили чисельність найзачуханішої акції протесту проти Януковича

- зняти на Липках розкішні апартаменти для проживання себе-коханого разом з коханкою

- загадити Мар'їнський парк і перетворити його на головний бомжатник Києва

- виставити блазнями масу українських антикорупціонерів-грантоїдів. Премію Дарвіна заробив Віталій Шабунін з питанням до українців: "Що вам треба, аби ви нас підтримали?"

- надихнути пані Богуцьку на низку пронизливих постів про борця з баригами

- вляпатися в скандал з фінансуванням з Росії – ті самі нардепи-опозиціонери і антикорупціонери-грантоїди після того від Саакашвілі чкурнули як від чумного.

- ледь не взяти штурмом Жовтневий палац разом з глядачами (в т ч – дітьми) та американським джазом на сцені

- й нарешті – відвідати ресторан "Сулгуні"

Після чого – прикордонники, рило в підлогу... І – міцно взятий за чуб, порушник кордону хутко попрямував назад – до кордону.

З прикордонників почав – прикордонниками і закінчив. Позаяк – нєфіг топтатися по зеленому берету.

Маси українських громадян на цю подію відреагували... ніяк. Того вечора від людей на Хрещатику ломилися ресторани і пивні паби – але на Банкову на заклик палких опозиціонерів прийшли лише кілька десятків фанатів Саакашвілі. Не відреагували і депутати – крім кількох грізних заяв ніяких кроків з їхнього боку не відбулося. Саакашвілі всіх просто дістав.

Ще раніше зникла Юлія Тимошенко – та сама яка докладала всіх зусиль аби екс-громадянин Саакашвілі таки потрапив до України.

Власне – і все. Незаконний перетин кордону завершився піврічною клоунадою в центрі Києва і ульотом головного антиБариги на гостинний Захід. Тепер, кажуть, у ресторанах Амстердаму можна побачити в зюзю п'яного Саакашвілі який просторікує як от повернеться він в Україну!... Повернеться він у Грузію!... От посадить він Шоколадного Баригу!... От посадить він Іванішвілі!... От побудує він розвинуту Грузію!... От побудує він розвинуту Україну!...

Що тут скажеш? Колись це буде класна історія про те, як розтринькати свій політичний капітал просто на пустому місці. В Грузії справи проти Саакашвілі веде реформована ним прокуратура, і виносять вироки реформовані ним суди. В Україні його ніде так не криють матом як в Одесі, в якій він працював, при чому більше за всіх – активісти Майдану.

Як то кажуть – краще б пив і курив. У Амстердамі.

Дмитрик Вовнянко


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua