Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

"У нас найкращий президент за всю історію": відомий український музикант оцінив роботу влади

Hach | 20.08.2018 22:49

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Тарас Чубай: "Як не крути, ми маємо найкращого президента за всю історію. Можна мати до нього претензії, але це найкращий президент. І там є політична воля, і щось вирішується... є зміни позитивні"

''У нас найкращий президент за всю історію'': відомий український музикант оцінив роботу влади
На старті передвиборчих перегонів, коли до президентської булави посунули не лише професійні політики, але й професійні музики і навіть артисти сатиричного жанру, такий заголовок вже не виглядає екстравагантним.

Інтерв'ю Тараса Чубая радіо "Свобода", яке він дав напередодні в Києві, було здебільшого про музика, про батька, про мову і про патріотизм. Насправді про плани балотуватися в президенти не говорили, бо таких планів у Чубая нема.

Натомість, він максимально відверто відповів на низку політичних питань: "Як не крути, ми маємо найкращого президента за всю історію. Можна мати до нього претензії, але це найкращий президент. І там є політична воля, і щось вирішується... є зміни позитивні. Я це відчуваю навіть по собі. Навіть по збільшеній кількості моїх концертів і взагалі появі україномовних артистів. Це все рухається. Воно просто рухається повільніше, ніж нам хотілося б."

Тарас ніколи не гнався за популярністю, а говорив те, що думав. Можливо його позиція комусь не подобається, але він не приховує, що задоволений з українізації ефіру і навіть був серед авторів закону про квоти на радіо.

"Я в обох таборах, які протистояли. Намагався їх між собою, наскільки я там міг", – згадує Тарас Чубай, – "Справді підписали версію, яку я рекомендував обом. Вона не є найкраща, вона все одно така компромісна, але я знав, що тільки така версія залишиться".

Як відомо за законом прийнятим у 2016 році протягом трьох років кількість україномовних пісень має сягнути 35% всіх пісень в ефірі радіостанцій, а мовлення радіопрограм бути на 60% україномовним. Наразі, як можна почути, показники закладені до закону навіть перевиконані. Щодо телеканалів, то у Національній раді з питань телебачення передбачають, що обсяг мовлення державною мовою вийде на 75% ефіру ще до завершення перехідного періоду.

Нещодавно Чубай відмовився їздити на виступи до Польщі, а щодо роботи українських артистів або режисерів у Росії він категорично проти. За висловом Тараса, "шкода від того, що роблять відомі люди, значно більша аніж від того, щоб навіть мільйон сантехніків виїхали у Росію працювати".

Щодо виборів він не добирає слів, попереджаючи, що популізм та неосвіченість виборців може привести до влади фашистський режим, який може віддати країну кому завгодно. Тож на питання кого він підтримає на виборах Тарас Чубай відповів:

"Наразі з того, що я бачу, я буду підтримувати діючого президента. Абсолютно. Мені ніхто не платить за це. Шоколадки "Рошен" я поки не отримував. Думаю про те, що буде з країною далі. Ми знаємо, які найпопулярніші можуть бути кандидати. Це все дуже небезпечно. Ми можемо просто втратити країну."


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua