Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Радник Авакова погрожує журналісту та ветерану АТО

Hach | 18.08.2018 10:35

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Конфлікт виник після того як журналіст написав матеріал в якому розповів про погрози з боку Іллі Киви та обстріл будинку одного з підприємців, що мешкає у селі Жереб'ятин, Бориспільського району на Київщині. Журналіст закликав міністра внутрішніх справ Арсена Авакова відмежуватися від свого радника.

Радник Авакова погрожує журналісту та ветерану АТО
Радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Ілля Кива погрожує журналістку, блогеро та ветерану АТО Дмитру (Калинчак) Вовнянку. Як повідомляє PRпортал про це сам журналіст написав у себе на фейсбук-сторінці

"Можете привітати, до мене прийшов дуже цікавий пост у приватне. Від фігуранта мого останнього матеріалу – пана Киви. Все буває вперше", – написав журналіст і опублікував смс-повідомлення."Позаяк повідомлення містить явні ознаки погрози, я повідомляю всім, якщо невдовзі вам повідомлять, що я завербований Москвою, або працюю на наркоторговців – це воно. До подібних послань з боку радників міністрів МВС і кандидатів у Президенти я звик ставитися серйозно", – вважає Дмитро (Калинчук) Вовнянко

Також він додав, що "не має звичок лазити по дахах, стрибати з вікон і розпивати алкоголь з незнайомими людьми"

Конфлікт виник після того як журналіст написав матеріал в якому розповів про погрози з боку Іллі Киви та обстріл будинку одного з підприємців, що мешкає у селі Жереб'ятин, Бориспільського району на Київщині.

Журналіст закликав міністра внутрішніх справ Арсена Авакова відмежуватися від свого радника.


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua