Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Оперативні ігри проти "МДБ ЛНР"


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Разом з тим, аналітичний відділ ГІ "Права Справа" звертає увагу, що співробітниками "МДБ ЛНР" не оприлюднено прізвище шостого українського бранця, чиє знаходження у полоні може бути використано спецслужбами бойовиків для організації провокацій проти ЗСУ і українських спецслужб з метою звинувачення їх у здійсненні диверсійних актів на територіях сам

Оперативні ігри проти ''МДБ ЛНР''
Нещодавно в окупованому Луганську прес-службою так званого "Міністерства державної безпеки ЛНР" була поширена інформація про попереджені масштабні диверсійні акти, які начебто планувалися спецслужбами України до травневих свят. За версією "МДБ ЛНР", йшлося про замах на посадових осіб "республіки", диверсійно-терористичні акти на об'єктах військової та цивільної інфраструктури.

http://mgblnr.org/media/6ca4019b-a4b3-4130-bde2-d0fc555f611a

Утім, ще 8 травня 2017 року аналітичний відділ ГІ "Права Справа" оприлюднив інформацію про підготовку співробітниками "МДБ ЛНР" серії вибухів 9 травня під час проведення параду в центральній частині міста. Підриви планувалося провести за допомогою вибухівки, яку мали закласти у кількох місцях масового скупчення людей. Метою провокації мала стати велика кількість жертв серед цивільного населення.

https://www.obozrevatel.com/.../54120-v-lugansku-na-9-travnya...

За сценарієм російських кураторів, у вибухах в Луганську мали звинуватити бійців 8 -го окремого полку спецпризначення ССО МО України, як це було у випадку з підривом автомобіля місії ОБСЄ.

Як повідомлялося раніше,у лютому 2017 року бойовики захопили у полон бійців 8-го окремого полку спецпризначення ССО МО України. За інформацією місцевих джерел ГІ "Права Справа", тоді у полон потрапило семеро українських розвідників. Одного з полонених під час допиту показово забили ногами, щоб здійснити психологічний тиск на інших. Саме бійців 8-го полку ССО і збиралися звинуватити у можливих вибухах.

19 травня на офіційному сайті так званого "Міністерства державної безпеки ЛНР" з'являється інформація про затримання в окупованому Луганську диверсійно-розвідувальної групи СБУ, яка, на думку спецслужб "ЛНР", вела ретельну підготовку до проведення кількох терористичних актів на критично важливих об'єктах інфраструктури самопроголошеної "республіки".

За інформацією "МДБ ЛНР", українська ДРГ діяла під керівництвом начальника відділу 8 полку Сил спеціального призначення ССО МО України майора Павла Балова. Очолював групу Василь Сапронов. Останньому було поставлено завдання сформувати диверсійну групу з жителів Луганщини, якими стали затримані "МДБ ЛНР" Зотов і Данильченко.

http://mgblnr.org/media/e0eea2eb-ae3c-46f9-9038-805c6ca1dcee

Примітно, що "МДБ ЛНР" оприлюднює інформацію про затримання української ДРГ на наступний день після того, як 18 травня аналітичний відділ ГІ "Права Справа" через ЗМІ дає контрольований виток інформації про те, що у тимчасово окупованому Луганську у зв'язку з активізацією українських спецслужб співробітники так званих "правоохоронних органів" і спеціальних служб самопроголошеної "ЛНР" переведені на посилений варіант несення служби.

"Права Справа" також оприлюднює інформацію про розпорядження керівника відділу внутрішньої безпеки апарату "парламенту ЛНР" П. Бочка про введення додаткових заходів безпеки з метою мінімізації ризиків проведення диверсійних актів. Крім того повідомляється і про збільшення кількості особистої охорони ватажка бойовиків І. Плотницького та його найближчого оточення.

https://24tv.ua/vatazhok_lnr_znovu_boyitsya_za_svoye_zhitty...

Мета оприлюднення інформації – спровокувати керівництво "МДБ ЛНР", на тлі заяв аналітичного відділу ГІ "Права Справа" про активізацію діяльності українських спецслужб на окупованій території Луганської області і проведення силовими структурами так званої "ЛНР" контр диверсійних акцій, оприлюднити прізвища українських розвідників, захоплених у полон ще в лютому місяці.

Як показав подальший перебіг подій, оперативна гра у вигляді контрольованого витоку інформації, яку аналітичний відділ ГІ "Права Справа" запропонував співробітникам "МДБ ЛНР", повністю себе виправдала. Тоді "міністром" так званого "МДБ ЛНР" Пасічником були оприлюднені прізвища трьох українських бранців, а саме: Сапронов, Зотов, Данильченко.

Наразі співробітниками "МДБ ЛНР", завдяки вдало проведеним оперативним іграм аналітичного відділу ГІ "Права Справа", оприлюднені прізвища п'ятьох українських розвідників захоплених у полон у лютому 2017 року: Сергій Іванчук, Іван Дєєв, Василь Сапронов, Зотов, Данильченко.

Разом з тим, аналітичний відділ ГІ "Права Справа" звертає увагу, що співробітниками "МДБ ЛНР" не оприлюднено прізвище шостого українського бранця, чиє знаходження у полоні може бути використано спецслужбами бойовиків для організації провокацій проти ЗСУ і українських спецслужб з метою звинувачення їх у здійсненні диверсійних актів на територіях самопроголошених "республік" і території РФ.

Політичному керівництву РФ вкрай потрібно зробити Україну державою-терористом, щоб вийти з формату Мінську і відтак позбутися економічних санкцій.

Варто зазначити, що це далеко не перший випадок, коли так звані "контрдиверсійні операції" співробітників "МДБ ЛНР" мають характер інформаційної активності, а не відповідають реальному стану речей.

ГІ "Права Справа" закликає українських дипломатів, спеціальні служби і представників української групи на переговорах у Мінську докласти максимальних зусиль щодо звільнення українських бранців.

Д. Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua