Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Чекістський сарказм, або Чому Путін вирішив віддати Україні техніку з окупованого Криму


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Фактично, заява Путіна-це легка іронія або навіть чекістський сарказм президента РФ відносно Заходу щодо їхньої позиції про надання Україні летального озброєння. Президент РФ показує: "Не даєте ви летальну зброю вже четвертий рік, так Росія може надати. Нехай Україна забирає свій металобрухт". Цим показується, що Росія ніби не є стороною і учаснице

Чекістський сарказм, або Чому Путін вирішив віддати Україні техніку з окупованого Криму
Заява Путіна про готовність передати Україні військові кораблі і авіатехніку з окупованого Криму адресована, в першу чергу, Заходу. По-перше, це зондування ґрунту щодо можливості, якщо не повного, то поетапного скасування санкцій. По – друге, президент РФ показав реальний стан речей щодо допомоги нам країнами Заходу у питанні надання летальної зброї.

Заява Путіна не випадково з'явилася після того, як міністр закордонних справ ФРН Зігмар Габріель знову сказав про те, що з Росії треба поетапно знімати санкції, таким чином начебто стимулюючи загарбника до виконання мінських угод. У відповідь, намірами про передачу військової техніки, Путін продемонстрував готовність до деяких кроків по відношенню до України.

Плюс, заява пролунала в слушний момент, коли в американських ЗМІ з'явилася інформація, що протитанкові комплекси "Джавелін" будуть розміщені на Яворівському полігоні на Львівщині. За інформацією видання The Wall Street Journal, протитанкові комплекси будуть зберігатися на складах ЗСУ в пунктах постійної дислокації, розташованих далеко від фронту. У США занепокоєні, що американська зброя може потрапити до бойовиків на Донбасі та російських військових після того, як її передадуть Україні. Хоча відкритим залишається питання, яка з них користь на полігоні за півтори тисячі кілометрів від зони бойових дій?

Фактично, заява Путіна-це легка іронія або навіть чекістський сарказм президента РФ відносно Заходу щодо їхньої позиції про надання Україні летального озброєння. Президент РФ показує: "Не даєте ви летальну зброю вже четвертий рік, так Росія може надати. Нехай Україна забирає свій металобрухт". Цим показується, що Росія ніби не є стороною і учасницею конфлікту з Україною.

Не випадково, практично в цей же час, пролунала заява прес-секретаря Пєскова, в якій він вкотре заперечив участь Росії у війні на Сході України. "Іще раз повторюю, Росія до сторін конфлікту не належить. Саме "республіки" і Київ є сторонами конфлікту", – наголосив Пєсков у розмові з журналістами в Москві.

Крім того, у заяві Путіна є ще хитрість. Вона полягає в тому, що б не зробила Україна, ми опинимося в програші. Тому що забрати цю зброю – визнати анексію Криму, і те що Росія не є окупантом. Не забрати зброю – дати привід РФ звинуватити українську сторону у недоговороспроможності і блокуванні російських "мирних ініціатив".

Також варто звернути увагу на слова Путіна, що після врегулювання ситуації на Донбасі буде стабілізація відносин між РФ і Україною. За словами Путіна, незважаючи на всі складності і проблеми, торговий оборот між Росією і Україною за минулий рік виріс, і виріс значно. "Це добра ознака того, що у нас є фундаментальні ресурси для відновлення відносин в цілому", – сказав він.

Путін знову підкреслив, що Україна і Росія начебто є частинами одного народу. Це конкретний і чіткий сигнал, що Росія розглядає Україну як зону свого військово-політичного впливу. І наша незалежність і державність ставиться під питання.

Д. Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua