Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Тимошенко падає...

Hach | 21.11.2017 15:31

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

У "Батьківшини" справи не просто на літеру "х", а на велику "Х". В мінус пішов і президентський рейтинг Юлії Тимошенко

Тимошенко падає...
Блогер Павло Бондаренко помітив тенденцію, що Юля Тимошенко уже не вимагає дочасних виборів. І, на відміну від Міхаеля Саакашвілі, Юрія Дерев'янка, Семена Семенченка та інших МіхоМайданівців притихла.

А причина банальна. Якщо порівняти рейтинги політичних сил за серпень, вересень та жовтень, то мождна помітити закрономірну дентенцію: "Батьківщина" падає, а БПП росте. Особисто для мене велика таємниця такого зростання пропрезиденстької партії. Але цифри говорять саме про таку тенденцію.

Батьківщина – 10,9 (9,2 та 8,5)

БПП – 8,1 (8,6 та 10,3)

За життя – 7,3 (7,1 та 6,3)

РПЛ – 6,4 (6,8 та 5,4)

Опозиційний блок – 7 (5,2 та 6,6)

Громадянська позиція – 4 (3,9 та 6,7)

Самопоміч – 3,5 (3,7 та 5,6)

Свобода – 3,8 (3,5 та 2,3)

Рух Нових Сил 1,5 (2,5 та 1,5)

"У Батьківшини справи не просто на літеру "х", а на велику "Х" – майже 2,5 відсотка в "мінусі". Опоблок також не "при своїх".

"Мінусує" Рабінович. Зростання рейтингів патрії Гриценка та Самопомочі не роблять з них "важковаговиків" – скоріше це певні коньюктурні коливання", – пише блогер

Тільки центр "Софія" підконтрольний Сергію Льовчкіну дає Юлії Тимошенко "плюс". Правда, малює перевагу Юлії Тимошенко над Петром Порошенком на рівні 0,3-0,5 відсотків при похибці у 2%.

Хочу ще більше розчарувати прихильників Юлії Тимошенко. Маю інсайдерську інформацію, що у листопаді провели опитувуння чотири авторитетні соціологічні служби. Опитали понад 20 тисяч респондентів. Похибка склала не 2-3% як у "Софії", а десь 0,2-0,3%.Так от! У Юлії Тимошенко, дійсно, невтішна картина. Вона програє Петру Порошенку з результатом, якщо не помиляюся, 13% на 11%.

Рейтинг партії "Батьківщина" впав, а БПП ще більше зріс. В результаті їхній рейтинг практично зрівнявся. Очевидно, феномен зростання рейтингу пропрезидентської сили криється у підвищених пенсіяї та стипендіях та клоунаді під Верховною Радою. Доречі, у революціоенера Міхаеля Саакашвілі рейтинг десь на рівні 1,5%


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua