Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации
Д. Снєгирьов   ГІ Права Справа   Тимчук   ІС   фейки   ЛНР   Плотницький   ФСБ   кадрові чистки   З. Ісмаілов   І.Корнет   Шураві

Кадрові чистки в ЛНР, або Черговий фейк від Тимчука


0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Наразі немає потреби у зовнішньому втручанні з боку ФСБ РФ у внутрішні процеси, які відбуваються на території окупованих районів Луганської області. Ватажок бойовиків "ЛНР" Плотницький демонструє російським кураторам власні можливості щодо проведення "кадрових чисток" в адміністративних і силових структурах самопроголошеної "республіки".

Кадрові чистки в ЛНР, або Черговий фейк від Тимчука
Керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook повідомив, що з Росії до так званої "ЛНР" прибула група кадрових офіцерів ФСБ.

"З території РФ в "ЛНР" прибула група (до 20 осіб) представників спецслужб Росії, в основному – кадрові офіцери ФСБ", – йдеться в повідомленні.

За даними групи "ІС", завданням групи є проведення "кадрових чисток" в адміністративних структурах самопроголошеної "республіки". Подібна інформація, за словами Тимчука, поширюється серед співробітників "силових органів ЛНР" середньої ланки.

Утім, за повідомленням місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа", інформація керівника групи "ІС" Д. Тимчука щодо прибуття в "ЛНР" з РФ групи офіцерів ФСб не відповідає дійсності.

Наразі немає потреби у зовнішньому втручанні з боку ФСБ РФ у внутрішні процеси, які відбуваються на території окупованих районів Луганської області. Ватажок бойовиків "ЛНР" Плотницький демонструє російським кураторам власні можливості щодо проведення "кадрових чисток" в адміністративних і силових структурах самопроголошеної "республіки".

Яскравим прикладом "кадрових чисток" є відставка за власним бажанням самопроголошеного "генерального прокурара ЛНР" З. Ісмаілова і призначення на цю посаду В.Подоброго, якого вважають людиною Плотницького. Крім того, наприкінці жовтня на засіданні "народної ради ЛНР" депутати піддали жорсткій обструкції міністра "МВС ЛНР" І. Корнета.

26 жовтня в районі окупованого населеного пункту Фрунзе Слов'яносербського району Луганської області був ліквідований польовий командир бойовиків Сергій Зубов на псевдо "Шураві". Зубов контролював канали незаконного переміщення товарів з території контрольованої ЗСУ на територію так званої "ЛНР". За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа", до загибелі "Шураві" можуть бути причетні силовики наближені до Плотницького.

Наведені факти свідчать про намагання Плотницького зосередити всі важелі військово-політичного впливу в своїх руках. Рішучість дій Плотницького і відсутність протидії з боку опонентів свідчать про підтримку і не втручання внутрішні процеси в "ЛНР" з боку російських кураторів.

Варто відзначити, що це не перший випадок, коли повідомлення керівника групи "ІС" Д. Тимчука про так звані "кадрові чистки" в "ЛДНР" не відповідають дійсності.

Так, на початку вересня Тимчук поширив інформацію про те, що адміністрація президента РФ готує "евакуацію" В. Дейнего в Росію за особистою домовленістю останнього з В. Сурковим. Примітно, що наразі В. Дейнего є виконуючим обов'язки "міністра закордонних справ ЛНР" і уповноваженим представником самопроголошеної "республіки" на Мінських переговорах.

Ще раніше, Тимчук інформував, що на окупованій території Донецької і Луганської областей поширюються чутки про зміну "керівництва" бойовиків в жовтні. За словами Тимчука, російська влада розглядала варіант заміни ватажків "ДНР" і "ЛНР". "ДНР", за версією Тимчука, мав би очолити екс-депутат Партії регіонів Олександр Бобков, а "ЛНР" – лідер партії "Союз лівих сил" Василь Волга.

Д. Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua