Поиск по сайту:
НайтиНародные блоги

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle
Последние публикации

Саакашвілі слуга олігархів

Hach | 9.09.2017 17:54

0
Рейтинг
0


Голосов "за"
0

Голосов "против"
0

Олігархи досить щільно обступили Міхеїла Саакашвілі. Також його підтримують відверті сепаратисти. Увімкніть NewsOne. Там щодня в ефірі Міхеїл Саакашвілі. А власником телеканалу є відвертий українофоб та апологет "руського міра" Євген Мураєв.

Саакашвілі слуга олігархів
Новина про зустріч борця з олігархами Саакашвілі з одним із цих олігархів Коломойським розірвала інформаційний шаблон. Адже два роки тому вони в один туалет не погоджувалися сходити на одному квадратному кілометрі. А тут – вечеря у готелі "Чотири сезони" у Женеві 7 вересня.

Зустріч Міхеїла Саакашвілі "засвітила" "Українська правда" з посиланням на "джерело близьке до Коломойського". Насправді, за моїми даними, цим джерелом був помічник іншого олігарха Костянтина Григоришина, який був свідком цієї зустрічі. А хто фінасує УП? Звісно, оліхарх Григоришиним. Саме тому ця новина і з'явилася на Українській правді.

Ігор Коломойський на цей "злив" промовисто промовчав. Від нього не було жодного коментаря. Олігарх спокійно спостерігав як Міхо барахтається у цьому інформаційному багні.

Команда Саакашвілі була у шоці. Змогли розчохлитися лише через 5-ть годин. Це при тому що на вигідні теми Міхо реагує миттєво. Прес-секретар Саакашвілі не залишалося нічого іншого як озвучити шаблонну відповідь: "це фейк".

Та й в ефірі NewsOne у програмі "Бацман Live" багатослівний Міхо про Коломойського та Григоришина говорити відмовився, назвавши інформацію "чутками".

Але ці чутки несподівано підтвердив Анатолій Гриценко, який поїхав зустрічати Міхо у Краковець. "Підтримаємо (Саакашвілі, – ред), незважаючи на сьогоднішню недобру новину – зустріч Саакашвілі в Женеві з олігархом Коломойським, якому я особисто руки не подав і якого сам Саакашвілі обіцяв посадити першим", – написав у фейсбук настоящій полковнік Гриценко.

Це не вперше, коли Михайло Саакашвілі дружить з ненависними йому олігархами. Американське видання The New Yorker влітку надрукувало статтю про події 2012 року, коли Михайло Саакашвілі запросив до Батумі будувати торговий центр нинішнього Президента США Дональда Трампа.

Газета стверджує, що тодішній Президент Грузії заплатив тоді ще бізнесмену кругленьку суму за його PRиїзд. А тепер цікава деталь, американські слідчі встановили, що насправді Trump Tower Батумі, планував фінансувати не Дональд Трамп, а казахстанські олігархи, серед яких Тимур Кулібаєв – зять Нурсултана Назарбаєва, так би мовити, вимушеного союзника президента РФ Володимира Путіна

Олігархи досить щільно обступили Міхеїла Саакашвілі. Також його підтримують відверті сепаратисти. Увімкніть NewsOne. Там щодня в ефірі Міхеїл Саакашвілі. А власником телеканалу є відвертий українофоб та апологет "руського міра" Євген Мураєв.

За дивним збігом обставин цей нардеп родом з Опоблоку також на цьому тижні злітав до Женеви. Видання Главком не виключає, що Євген Мураєв також їздив на зустріч до Ігоря Коломойського.

Жодної випадковості. Лише закономірність. На телевізійному ринку давно ходять чутки, що Ігор Коломойський підкидає грошенят у NewsOne. Цього разу підкинув грошенят на прямий ефір шоу "Міхо штурмує Краковець".

Важку артилерію, власний медіаресурс телеканал 1+1, Бєня вирішив притримати. Вони лише підносять набої, розповідаючи про митарства благородного грузина Міхо у новинах ТСН.

По факту олігарх Ігор Коломойський відіграє ключову роль у поверненні Міхеїла Саакашвілі до України. Цікаво, чим розраховуватиметься з олігархами Міхо?


© 2007 - 2020, Народная правда
© 2007, УРА-Интернет – дизайн и программирование

Перепечатка материалов разрешена только со ссылкой на "Народную правду" и указанием автора. Использование фотоматериалов раздела "Фото" — только по согласованию с автором.
"Народная правда" не несет ответственности за содержание материалов, опубликованых авторами.

Техническая поддержка: techsupport@pravda.com.ua